Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aranyérre házi gyógymód?

Aranyérre házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Szülésnél keletkezett,nem az a vérzős fajta,hanem a kidülledős. Bocs a megfogalmazásért,de így tudom elmagyarázni! Doki azt mondta,vegyek recept nélkül kapható kenőcsöt,kúpot,de szívesebben kipróbálnék vmi házi gyógymódot. Ötletek? Légyszi normális válaszokat írjatok! Ne ilyen "add be a zaciba" hülyeségeket!
2010. máj. 24. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi egy teáskanál zabkorbát egyél, vagy vízbe keverve, vagy simán szárazon. Ez a székletet optimálissá teszi, így kisebb az esélye hogy elkezdjen vérezni. Akkor pedig begyullad és fájhat jobban.
2010. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

a székletem ok,nem erőlködöm,vagy ilyesmi, csak a szülés óta nem múlt el.

2010. máj. 24. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sértésként irom,de a legfontosabb a tisztántartás.

Üljél bele melegvizbe,nagyon jót tesz.

Naponta többször tegyél a végbeledhez kiáztatott meleg kamillafiltert.Ha van aranyeres-kenőcsöd azzal együtt használd a filtert.Bevált nekem mindig.

2010. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másodiknak! Neked is köszönöm a választ. Nem vettem sértésnek,igen,ilyenkor még fokozottabban oda kell figyelni. Kipróbálom amit írtál!
2010. máj. 24. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Most terem a lándzsás utifű.Szedjél a leveléből a körmöddel a hátoldalát nyomkodd meg,tekerd össze szivar alakúra és tedd az aranyérre.Gyulladáscsökkentő,vérző aranyérre is rá lehet tenni.
2010. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!