Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Körömgombára van valami házi...

Körömgombára van valami házi gyógymód, ami bevált nektek?

Figyelt kérdés

Jártam bőrgyógyásznál fél éve...2 körmöm volt gombás,egyikről el is tünt,de a másikról még a mai napig nem...

Remélem tudtok segiteni,előre is köszi


2009. ápr. 24. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem bőrgyógyász írta fel ezt a szert, nagyon jó, nekem azóta (lekopogom) nem jött vissza.

Drága, de nagyon kevés kell belőle, nekem is szinte majdnem tele van, pedig sokáig használtam.


[link]


Házi gyógymódnak nekem ajánlották az ecetet, a paraffinolajat, de egyik se mulasztotta el.

2009. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

teafaolaj

Naponta 1X ( a tejfölös műanyagdobozból vágott vékony lappal) az olajat a köröm alá tudod juttatni.) Szupi!

2009. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) remélem valamelyik bevállik,mert már nagyon idegesit az a sárga izé.
2009. ápr. 25. 16:22
 4/5 anonim válasza:
Alma ecetes (ecetes is jó, de durva lehet, szóval hígítva erősen) vízbe áztatott bugyolálás, rá reklámszatyor(vízhatlan fólia) így aludni,2-4 hét alatt vége.
2009. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ecetes szódabikarbonás lábfürdő

és a sunsmile gyümölcslemoso is jó hatású

2009. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!