Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bárányhimlő okozta hegek...

A bárányhimlő okozta hegek eltüntethetők, valamilyen kezeléssel? (arcron találhatóak)

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Én most voltam bárányhimlős, és az egyik ismerősöm azt mondta, hogy ha elkaparom, akkor meg fog látszani. Azt mondta, ha mégis elkaparnám, akkor ajánlja az Evolite lámpát. Utánanéztem, ez ugyanolyan, mint a Bioptron lámpa.
2010. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
50%
Lézerel igen magánklinikákon, elég drága de hatásos.
2010. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos hegek nem csak akkor jelentkezhetnek, ha elkaparjuk őket. Néha elfertőződnek. Fontos a mindennapi zuhanyozás, mert a szobában lévő portól is elfertőződhet. Az én tapasztalatom szerint, a mentolos kenyőcs tilos, de még a hintőport sem ajánlom.

De olyan is olvastam, hogy a hólyagok nagyságától és mélységétől is függ, utána marad-e heg.

Én mindenkinek javaslom az oltást, aki kiskorában nem kapta el. Felnőttkorban sokkal súlyosabb, és veszélyes is (szövődmények lehetnek, kisagy-gyulladás pl.). A baranyhimlo.hu-on olvashattok erről bővebben.

És tudtommal rádiófrekvenciával lehet gyógyítani a hegeket, bár saját szemmel nem láttam az eredményt.

2010. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!