Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Depressziós vagyok. Nincs...

Depressziós vagyok. Nincs pénzem pszichológusra, valami tipp hogy hogy tudnék belőle kimászni?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta depressziós vagyok. Egy időben eléggé súlyos volt, pánikbetegség lett belőle (nem mertem elhagyni a lakást). Párszor akkor voltam ilyen ingyenesnél, de eléggé unszimpatikus volt a nő, nem nagyon értette a dolgát (csak gyógyszereket akart rám tukmálni..). 2 év alatt majdnem teljesen összeszedtem magam. Most 18 éves vagyok, de annak ellenére hogy most egész jól érzem magam, nem ártana egy pszichoterápiás kezelés, hogy elmondhassam hogy 100%ig kigyógyultam a dologból. Vannak olcsóbb de ugyanúgy jó kezelések? Esetleg alternatívák? (pl önsegítő könyvek stb.)

Köszönöm előre is a válaszokat! (18/L)


2011. jún. 22. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És a Rhodiolin használ valamit? Mert elég húzós ára van..
2011. jún. 26. 23:31
 12/13 anonim válasza:
én nem tudok tanácsot adni, nem vagyok érintett, de mindenképpen ajánlom, bárhogy is döntesz, kezdj el sportolni. Először persze nem élvezetes, mert az ember edzetlen, ha nem sportol rendszeresen, de később már szinte kívánod a mozgást. Jót tesz. (futás, úszás, görkori, bringa, jóga, tai chi)
2011. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Elizabeth Wurtzel amerikai írónő 11 éves kora óta depreszziós. Írt egy könyvet: [link]

Én a filmet akarom nagyon megnézni, Prozac nation a címe, de sajnos nem tudom online megnézni csak angoul, max letölteni, ajánlom neked, mert a saját állandó küzdését, gondolatát és érzéseit írja le, idézetei alapján engem nagyon érdekel, pedig én nem vagyok depressziós.

20/L

2011. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!