Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » GNM: betegség ellen konfliktus...

GNM: betegség ellen konfliktusoldás de hogyan? Tudom a probléma okát, azt mondom magamnak ez nincs is? Vagy hogy tudom a blokkot oldani ami sínre tesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha becsapod magad, az újabb, alattomosabb betegséget tud generálni. Általában igyekezni kell reálisan látni a dolgokat és megbarátkozni a tényekkel. Amúgy biztos vagyok benne, hogy germán medicina fórumán örömmel segítenek neked: [link]
2011. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem úgy tűnik az oldalon mindent elárulnak, kivéve a megoldást. Tudjuk, hogy oldani kell de erről senki nem beszél konkrétan. Tanfolyamonis először nem árulnak el semmit csak az ok okozat bebizonyítása a téma. Igen, ez csodálatra méltó viszont hogy oldunk? Hamer dr. hogy lépett túl a fia elvesztésén? egyszer csak azt mondta már nem hiányzik, nem fáj? Na ez az önbecsapás
2011. febr. 1. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon jó, hogy ok-okozat-ról tanultatok. Innentől már nincs olyan messze az oldás. Pl. ha veszteség ér -> teljesen normális, ha szomorú vagyok vagy sírok. Ha ezzel így szembenézek és elfojtás helyett bőgök pár napot, vagy többet, akkor már oldódik a fájdalom. Nem működik ez egyik pillanatról a másikra.

Az is igaz, hogy vannak olyan dolgok az életben, amiket lehetetlen tökéletesen "feldolgozni". A normális/egészséges/boldog élethez való visszatérésben ilyenkor is sokat segít, ha igyekszel reálisan látni a dolgokat.

2011. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, így már világosabb. Tehát sírni kell ha úgy érzem, beszélni róla, hogy ne magamban örlődjek
2011. febr. 1. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Első és nagyon fontos: az elfogadás.

Nem azt mondogatod magadnak hogy nincs probléma, hanem azt, hogy ennek ellenére szeretem és tökéletesen elfogadom magam.

Konfliktus oldásra kiváló az EFT. Többet itt olvashatsz róla: [link]

De szívesen válaszolok, ha van kérdésed.

2011. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
EFT hírleveleket kapok, nagyjából ismerem de egyedül elsajátítani nem ment :(
2011. febr. 4. 07:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, ajánlok neked konzulenst, ő tud neked segíteni. Megtanítja a technikát.
2011. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
skype-os előadás vagy személyes tréner?
2011. febr. 4. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Személyes.
2011. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Skype-on azt hiszem, csak Csontos Ági vállal előadásokat.
2011. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!