Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az az intubálás és hogy...

Mi az az intubálás és hogy kell csinálni, újra élesztés közben tényleg törhetünk el bordákat (véletlen) és hogy kell a bordatörést megelőzni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:09
1 2
 11/15 sine.lacrimna ***** válasza:
100%

előzőnek:Heimlich féle műfogás.


és ki vezeti a gépet ha te újraélesztesz és intubálsz?

A másodpilóta?

2011. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A robot pilóta, vagy az első tiszt második tiszt vagy a kapitány. egy utasszállítón úgy tudom sosincs csak egy pilóta. Vagy sztyui is tud repülőt vezetni ha toronyból irányítják, mindenki tud :-) Ha mást nem ezt megtanultam az amerikai filmekből ;-)
2011. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sine.lacrimna ***** válasza:
Ja, én nem nézek amerikai filmeket,de azért Köszi
2011. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
májkül nájt is tud repcsit vezetni. meg mindenféle elképzelhetetlen járművet is. mekgájvör meg egy fogpiszkálóból csinál beszélő liftet. nézz meg sok amerikai filmet (kb 3-4) és minden kérdésre választ kapsz. (svarcenegger pusztakézzel betör egy autóablakot+ szemre megmondja, hogy jó-e rá egy bizonyos ruha)
2011. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"Előkapod a bugylibicskát amivel reggel etted a fokagymás lángost"


:DD :DD Hát ez nagyon tetszett:)) De okos vagy,hogy ilyeneket tudsz.

2014. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!