Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a teendő ha rákos van a...

Mi a teendő ha rákos van a családban? Mit lehet tenni nyelőcsövön és nyaki részen daganat ellen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Igyekezz minél egészségesebb életmódot élni és Rendszeresen járj szűrésre! De sajnos a daganatos betegségek öröklődhetnek, ezért, ha a családodban van rákos, akkor nagyobb a kockázata annak, hogy nálad is kialakul. Ha időben észreveszik, akkor gyógyítható, ezért nagyon fontos a szűrés!


Ez is hasznos lehet:

[link]


Remélem, tudtam segíteni. :)

2011. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy már régen kiderült hogy a rák nem öröklődő betegség. A civilizáció ártalmai miatt alakul ki, és ide tartozik az a tény is, hogy az emberek nem tudják megfelelően kezelni a stresszhelyzeteket. Minden körülmény ami gyengíti az immunrendszerünket hozzásegíthet a rák kialakulásához. A rák nem egyik napról a másikra jön, hanem azért nagyon sokat kell vétenünk a szervezet ellen.

Ezért aztán vissza is lehet csinálni, de olyan mértékű elhatározás és életmódváltás kell hozzá, hogy csak a legeltökéltebbeknek sikerül kilábalni belőle. És persze nem szabadna elhinni hogy a kemoterápia segíthet.....

Munkám során én már több emberrel találkoztam, akiknek sikerült.

2011. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy mi a teendő?segíteni neki,testileg-lelkileg.támogasd lélekben:éreztesd vele,hogy fontos,ugyanúgy a család tagja,és fontos nektek.próbálj neki pozitív gondolatokat sugározni,és bármi rigolyája van,próbáld jobban eltűrni.nagyon nehéz lesz,nem kizárt,hogy lesznek átsírt éjszakáid,de meg kell tenni.nem szabad hagyni,hogy elhagyja magát,mert úgy minden nehezebb lesz.

a testi részen én-ha esetleg nem bíznál(és nem biztos,hogy kellene) a kemóban-a ganodermát,a patkónyelvgombát,és a b17-et javaslom. ( [link] )

ha nincs étvágya,próbálj vele Nutridrinket itatni,az ha jól tudom,felér egy étkezéssel.

adj neki barackot,a magot pedig törd meg,és add neki megenni(ha nem jó a foga,daráld le)

tudom,hogy inkább alternatív gyógyításról írtam,de jó okom van nem hinni a kórházi kezelésben.

remélem,segíthettem

2011. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

13:38-as vagyok

adj neki nagy dózisú C vitamint!!!(szerintem legjobb lenne infúzió formájában)

2011. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok:

a máját is fontos,hogy védd,máriatövissel,és pannonhalmi májvédő teával,hogy a sejtek ürülésekor(ugye a májba megy) nehogy májkómája legyen,mert az kegyetlen,és lehet,hogy visszafordíthatatlan

2011. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nikol.T. válasza:

1. Nem a rák, hanem a rákra való HAJLAM örökölhető! És ez sajnos tény. (Gyerekeket is hordanak kemóra, miközben társaikhoz képest nincs immungyengeségük, "csupán" az egyiknek lett tumora, míg a másiknak nem. És ők még nem vitték túlzásba az egészségtelen életmódot. Sőt. Felnőtt emberek közt is sokan lesznek rákosak olyanok, akik az egészséges életmód mintapéldáinak nevezhetők, míg sok káros életet élőnek soha nem ilyen problémája.)


2. A C vitamin valóban gátló tényezőnek tekinthető, én is csak ajánlani tudom! De van még egy nagyon hasznos tanácsom: PARADICSOM! Ezzel kapcsolatban publikáltam is két évvel ezelőtt, így az alábbi linken hasznos részleteket találhatsz!

[link]

Kívánom a legjobbakat!

Niki

2011. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]


Ez nem kamu! Bár humán tapasztalatom nincs, de több kutyámnak is megmentette az életét. Csodaszer, csak nem publikálják!!!!!!!!

2011. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezekről hallottam ami segít: Különféle gyógygombák, gyógyteák, CÉKLA, citrom nagy dózisban, ez kapcsolódik a nagy dózisú C-vitaminhoz is, eper, oxigénnel dúsított ásványvizek!
2011. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A búzafűlé is segít az immunrendszer erősítésében. Jobbulást kívánok!
2011. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!