Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Haláleset a családban. Idegess...

Haláleset a családban. Idegesség. Nem tudom, hogyan bírom. Rá fogok szokni a dohányzásra. Más megoldás?

Figyelt kérdés
f16
2011. szept. 3. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a dolgot, őszinte részvétem! Szerintem próbáld meg lefoglalni valami hobbi szerű dologgal. Sportolj például. Az elvonja a figyelmedet és másra fogsz koncentrálni. Halgass közben zenét. Én ezt csinálom nagyon hatásos. De légyszi ne cigizz, az senki másnak nem jó csak a dohánygyárnak.
2011. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem megoldás, bár beismerem, én is így szoktam rá. Nem mesélem el konkrétan, mert kedvet kapnál. Az a lényeg, hogy így, évekkel később, már bánom, hogy akkor először rágyújtottam. Borzalmas most már, a pokolra kívánom. Inkább sportolj. Verj szét valamit idegből. Nálam az sokkal többet segít, mint rágyújtani egy szál cigire idegességembe.
2011. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én haláleset miatt szoktam le. A tüdőrák gyilkol:(
2011. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, elmehetnél boxolni, ott jól ki lehet adni a dolgokat!
2011. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!