Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális vagy talán valami...

Ez normális vagy talán valami betegség?

Figyelt kérdés
hát kissé kínos ugyan, de akkor is aggasztó. mikor nagywc-n vagyok, ritkán ugyan, de előfordul, hogy ilyen átlátszó váladék jön ki utána. ez most mi lehet? úgy tudom, hogy vannak szervek, amik a bélbe ürítik a váladékukat. lehet az? nincsen aranyerem, se egyéb emésztési problémám, szóval teljesen egészséges vagyok, ez orvosilag is igazolt. meg tényleg elég ritkán, de akkor is előfordul és kicsit zavar, hogy nem tudom, hogy mi az.
2011. okt. 18. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor a hüvelyedből is kerülhet oda.
2011. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antimod ***** válasza:
Mi az, hogy orvosilag igazoltan vagy egészséges? Milyen vizsgálataid voltak?
2011. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Ha lány, lehet hüvelyváladék, elég közel van a végbélhez...
2011. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen, lány vagyok. de csak nagy wc után szokott lenni. olyan mint a folyás, de nem hiszem, hogy az.

amúgy nálam ez már évek óta előfordul és sokat voltam orvosnál azóta, meg most voltam ilyen éves kivizsgáláson is meg minden egyéb.

2011. okt. 18. 10:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet h a hüvelyböl,mert olyankor nyomsz,és a hüvelyváladék is könnyebben kijön.
2011. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni,úgyhogy kíváncsi vagyok a válaszokra...
2011. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szervek, amik a bélbe eresztik a váladékukat? Epe, hasnyálmirigy, ilyenek? Mert ezek emésztőenzimeket juttatnak be, ezek nem látszódnak úgy, ahogy azt te leírtad.
2011. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fajdalmaid nincsennek, szekrekedes?
2011. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor jöhet átlátszó, kissé sárgás víz szerű váladék ha teljesen kiürültek a beleid.

De normál esetben, ha ez szinte mindig fennáll akkor nem tudom.

Epe és hasnyálmirigy meg szinte biztos, hogy nem, ezek adják a széklet színét.


Valószínű tényleg a hüvelyedből jön.

2011. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem, nincsenek fájdalmaim, se vér, meg semmi... totál jó minden, csak ez az egy fura 'probléma' áll fent. de ez is elég ritkán...
2011. okt. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!