Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a "Supergree...

Pinky1981 kérdése:

Mi a véleményetek a "Supergreens"-ről? Szeretnék lefogyni 10 kg-t.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyál inkább frissen préselt búzafűlét, egyél sok nyers leveles zöldséget és gyümölcsöt.


A supergreens nagy átverés, korántsem olyan hatásos, mint reklámozzák, elég drága.

2009. ápr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a véleményem. A búzafűlevet nagyon dicsérik!!!Sok gyógynövényboltban lehet is kapni!Emellett először meg kellene állapítani, hogy neked valóban el van-e savasodva a szervezeted??!ha igen, akkor érdemes belevágni, habár a Supergreens-t én is átverésnek tartom.
2009. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kipróbálom amit tanácsoltatok ! Szerintem is nagyon drága a supergreen. Biztos nem sokat használ.
2009. ápr. 14. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
semmi fogyás, semmi vérképjavulás, ne dőlj be
2009. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akik ezeket irják kipróbálták már??? Én most is azt iszom 19/lány nem vagyok kövér csak szeretnék egészségesebb lenni stb. igaz h télen felszedtem pár kilót igy most 56 kiló vok. Anyukám rengeteget fonyott valóságos csodaszer. Ő kb 20 kilót fogyott és nem is eszik sokat, inklább a zöldségeket kivánja amióta ezt issza
2010. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!