Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés
pinky1981 nevű felhasználó kérdése:

Mi a véleményetek a "Supergreens"-ről? Szeretnék lefogyni 10 kg-t.

2009. ápr. 13. 12:35  Privát üzenet  

A válaszok

Igyál inkább frissen préselt búzafűlét, egyél sok nyers leveles zöldséget és gyümölcsöt.

A supergreens nagy átverés, korántsem olyan hatásos, mint reklámozzák, elég drága.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2009. ápr. 14. 08:05 Privát üzenet
Ugyanez a véleményem. A búzafűlevet nagyon dicsérik!!!Sok gyógynövényboltban lehet is kapni!Emellett először meg kellene állapítani, hogy neked valóban el van-e savasodva a szervezeted??!ha igen, akkor érdemes belevágni, habár a Supergreens-t én is átverésnek tartom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2009. ápr. 14. 10:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Kipróbálom amit tanácsoltatok ! Szerintem is nagyon drága a supergreen. Biztos nem sokat használ.

# 3/5Időpont 2009. ápr. 14. 10:46 Privát üzenet
semmi fogyás, semmi vérképjavulás, ne dőlj be

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2009. dec. 7. 15:36 Privát üzenet
Akik ezeket irják kipróbálták már??? Én most is azt iszom 19/lány nem vagyok kövér csak szeretnék egészségesebb lenni stb. igaz h télen felszedtem pár kilót igy most 56 kiló vok. Anyukám rengeteget fonyott valóságos csodaszer. Ő kb 20 kilót fogyott és nem is eszik sokat, inklább a zöldségeket kivánja amióta ezt issza

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2010. máj. 17. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 éves fiú vagyok 186 cm magas 90 kg, elég izmos vagyok de szeretnék picit fogyni hasból derékból, és ezt hogyan tehetem meg, milyen diétákat ajánlotok, sokat sportolok szóval...
Egy hónapja bármit eszem, kijön széklet formájában, emiatt elkezdtem nagyon lefogyni, mitől lehet ez? Orvosi vizsgálat csak jövőhéten lesz, időpont miatt
Nem fogok még jobban lefogyni?
Ha napi 300 felülést megcsinálok hány nap alatt tudok lefogyni 5kg-ot?
Egy év alatt 10 kilót híztam, nem ettem sokkal többet. Nem reggelizem, ebédre kevés tojásránottát eszem sajttal. Később valami gyümölcsöt. Aggódom hogy valami bajom van hogy...
Arról mindenki beszél, hogyan kell lefogyni. De én hízni szeretnék. Van valakinek erre egy jó módszere?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!