Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Arról mindenki beszél, hogyan...

Arról mindenki beszél, hogyan kell lefogyni. De én hízni szeretnék. Van valakinek erre egy jó módszere?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Van hát. :) Egyél. :)

Én 60 voltam, most 70, mert ettem akkor is, amikor semmi kedvem nem volt hozzá (nem azt jelenti, hogy nem voltam éhes).

2011. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
fehérkenyér, zsír és csoki+ cukros üdítő, mekis kaja
2011. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Egészségtelenül étkeznél ha utolsóra hallgatsz, kezdj enni de inkább egészségeset sok gyümölcs, zöldség, hozzá pedig mozogj sokat és visszaáll a szervezeted a normál étkezésre és ennek megfelelően hízol vagy fogysz ami a testednek kell.
2011. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem nagyon, én volt hogy hónapokig zabáltam a McDonaldsból, már untam nagyon, de nem híztam egy kilót se...

mászkálj szabad levegőn, az meghozza az étvágyat. attól egyszer híztam egy kicsit.

2011. szept. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Dr.Lenkei Gábor féle vitamin az nagyon jót tesz! Az én testalkatom sovány. de már nem mondhatnám hogy sovány vagyok. 62 voltam...most 73.
2011. szept. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Szalonna zsiroskenyérrel és egy kis cupákos disznósajtal.. :) és meglátod ugy fox kiézni mint egy tehén ;)
2011. szept. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Ha 10-18 ig akkor jobb lenne ha nem erőltetnéd a hízást, meg a hülye kajákat. Nem azért mert elhízol hanem mert idővel 20 fölött kezdődik és 30 ra tuti átalakulnak a dolgok és majd meg akarsz szabadulni tőle, de akkor már nagyon nehéz lesz.


Megváltozik a szervezet, én most 32 vagyok volt egy lány akinek nagyon tetszettem még kamaszként. Nekem nem tetszett mert 40 kiló volt vasággyal, és semmi mell. Most kb olyan 80, és rosszabb mint régen.


Gondolom az a bajod, hogy nagyon vékony vagy, nincs cici (feltételezem, hogy lány vagy) meg hasonló.

Ha kórosan vékony vagy, annak lehetnek szervi okai, pl pajzsmirigy alulműködés, de kamasz korban sok minden máshogy működik, ettől még megkérdezheted a háziorvost.


Kezdj el sportolni, akár gyúrni is, de csak ésszel ne nyomd magad szteroidokkal, az izmos vékony lányokat sokan szeretik, főleg ha találsz magadnak egy jó öltözködési stílus is, az is sokat segíthet. Nekem volt egy ilyen barátnőm szó szerint nem volt melle pedig már 22éves volt, de imádtam a testét (is).

2011. szept. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

nyomorékok...


azt hiszitek hájba akar hízni? ki az az őrült, aki zsírt akar magára szedni?


keressetek rá a neten: TÖMEGNÖVELÉS


aztán majd lesz eredménye.

2011. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
25%
egyé Ólmot higany mártással ;)
2011. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Attól a hozzászólótól, aki dr Lenkei vitamint ajánlotta, szeretném megkérdezni, hogy ez pontosan melyik vitamin? Előre is köszönöm.
2011. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!