Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fájó, zsibbadó térdre milyen...

Fájó, zsibbadó térdre milyen kenőcsöt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

orvost!

de nekem a flector krém bevált

2011. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kínai tigris tapaszt, nekem csak az vált be.


Rakjál rá mindennap vagy négyet, és kíméld!


HA pedig elmúlt akkor tornázz vele mindennap pl rendszeresen gugolsz 40-et mindennap.

2011. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 webhifi válasza:

Csalán csalán és csalán és nem szabad vakarni

két hét és semmi baja nem lesz

2011. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csalán?
2011. aug. 18. 10:35
 5/9 anonim válasza:
Hát ALOE-től a piros krémet ajánlanám, már lehet mintákat is kapni... Viszont mikor bekened vele a térded erősen bele kell masszírozni, majd utána betakarni, hogy égjen tőle a bőröd... Akkor az azt jelenti, hogy helyes alkalmaztad :) Remélem segítettem :)
2011. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zsohár Imre válasza:
Igen a csalán csodákra képes,de ha nem használna,úgy ahogy elvárnád,ha van felesleges paradicsomod (1 db)szeleteld fel,borogasd be a fájó testrészt,valami ruhával tekerd körbe,és fóliával szigeteld el,hogy a környezetet ne fogja meg a pari!Pár óra pihenés után meglátod az eredményt.Nekem minden alkalommal használ!Nagyon komoly gyulladás csökkentő hatása van.
2011. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lóbalzsam krémet de ne patikából hanem lovasboltból a faternak az bevált neki a vádli is zsibbadt egy ukrán haver ajánlotta először patikából vettünk az tré volt az eredeti (lovaknál használt)kb 3-4 rúgó.
2011. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az attól függ mitől fáj,illetve zsibbad a térded.

Elöszőr is jó lenne megmutatni ortopédusnak.Ha tudod,hogy esetleg kopásos illetve izületi gyulladásos a térded,akkor nagyon jó rá az ANTIPHOLISTIN kenőcs orvos(házi orvos is)felírhatja.Ez egy szűrke színű kenőcs patikába készítik.Este elég vastagon kendd be vele a térdedet,tegyél rá mindenféleképpen a kenőcsös térdedre utána egy papír kéztörlőt(1 db kocka elég)és utána rugalmas pólyával (fásli)tekerdd be.Reggelig maradjon rajta.(kb 10-12 órát)Reggel ne ijedj meg,olyan lesz az egész minha vakolatot kellene lekaparni a térdedről megkeményszik,ledörzsölöd,(LANGYOS,NEM MELEG)VIZZEL lemosod.ezt a műveletet 3-4 este megcsinálod.Nekem nagyon bevált utána teljesen megszűnik a fájdalom.

Ha nem használ,mindenféleképpen ORVOS ORTOPÉDIAI SZAKORVOS!!!!!

2011. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A paradicsomot ajánló válaszolónak hálás köszönet!!! Anyukám pár napig borogatta paradicsommal és elmúltak a hetek óta tartó fájdalmai!!!

Többet ér minden több ezer forintos krémnél,kenőcsnél!!!

Köszönöm!!!

2011. aug. 30. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!