Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Torokfájás utáni köhögés...

Torokfájás utáni köhögés megelőzése. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggelre nagyon megfájdult a torkom. A torokfájás után az esetek többségében köhögés következik, amit leírhatatlanul utálok. Hogyan előzhetném meg?
2011. aug. 29. 08:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
most megnéztem, ebben a multivitaminban nem sok c-vitamin van a 3g-hoz képest, majd veszek nagyobb dózist. köszi a tippet!
2011. szept. 2. 10:12
 12/25 anonim ***** válasza:

ha már tippeknél tartunk, normális dózisú C-vitamin (1000g) egy doboz 2000 forint magasságában van.

nyilván találsz drágábban is, én most csak a tippet írtam.

2011. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Antihisztamin, asztmagyógyszer/ubuprofen/ kortikol-szteroidok, metatrexát
2011. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
live by nature Yeah!
2011. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Akkor kurúzsold meg a kedves beteget bodoaszony papucsával vagy gyömbérrel hogy ne KÖHÖGJÖN , mert ha nem jártál volna orvosira halálso tünet főleg 2-es stádiumban. Live by idiotism YEAH
2011. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
köhögésre bakter, simán a szervezetet támogatod és rendbe jön, ha nem valami rejtőző gégerákja van.. jah hopsz, daganatra is egyetlen értelmes dolog talán a nagy dózisú C-vitamin ami esetleg segíthet? igen óóóóó...
2011. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A köhögést MEGELŐZNI akarja (gyengébbek ekdvéért : Elérni azt hogy egyáltalán ne köhögjön),nem pedig kezelni. Önmagában az immunrendszer nemtud egy ilyen erőteljes ingert visszafogni. Az "onkológusi szakdiplomád" pedig akaszd vissza a polcra.
2011. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

lesz.arom a szakdiplomát, mivel egy gyógyíthatatlan betegséget hoztam fel példának, tehát A) vagy pappal van értelme beszélni, vagy B) c-vitamin kísérleti kezelést próbálni.

immunrendszer meg lehet, hogy a köhögést nem tudja visszafogni, de ha 2 nap alatt rendbe jön, és a továbbiakban nem lesz beteg (mondjuk napi 3g aszkorbinsavval ez megoldható) akkor nem kell köhögnie.

2011. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
De mint láthatod " A torokfájás után az esetek többségében köhögés következik amit,leírhatatlanul utálok. hogyan ELŐZHETNÉM meg?" vagyis ő 2 percet nem akar köhögni, mellesleg alapjáraton 2-3 napig tartana. És olyan hogy gyógyíthatatlan betegség nincsen, minden kezelhető, vagy tünetileg kezelhető, a rák is.( Kimetszés Kemo-terápia és egyéb onkológiai "live by nature" csodaszerek.
2011. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

1. résszel egyet kell értenem, a köhögést úgy tudja megszüntetni, ahogy írod.

2. én amennyire tudom, ezek a kezelések.. tudom, hogy éveket adhatnak, és biztos van, akin segítettek, de nekem annyira favágó módszernek tűnik (kivágás, vagy sejtmérgek) még a gamma kés ami már kifinomultabbnak tűnik, de az is hol van? gyakorlatilag nem elérhető, mert ha jól emlékszem (és itt inkább nem írok várost, mielőtt valami hatalmas butaságot írnék...:/ ) szóval nem emlékszem hol is van ilyen módra lehetőség, de messze. és drága. tehát érdemlegesen ez sem megoldás. vagy egyelőre nem.

2011. szept. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!