Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Torokfájás utáni köhögés...

Torokfájás utáni köhögés megelőzése. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggelre nagyon megfájdult a torkom. A torokfájás után az esetek többségében köhögés következik, amit leírhatatlanul utálok. Hogyan előzhetném meg?
2011. aug. 29. 08:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy megoldás, de azért akik halottak lennének akár 30 évvel is tovább élhetnek ezeknek a favágó módszereknek köszönhetőleg. Ahogy írtad is. Megszülntetni teljesen sosem fogja tudni.. pl a náthára mai napig nincs ellenszer. Amúgy a rák egy speciális eset, mert többen élnek belőle mint amennyien meghalnak benne....
2011. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nagyon örülök, hogy szóba került ez a speciális eset, és hogy válaszolsz az írásaimra!


a náthára megint csak a "megszokottnál" magasabb aszkorbinsav fogyasztást ajánlanám, mint hogy gyógymód nincsen rá, egyedül az immunrendszerünk képes a fertőzéssel felvenni a harcot. végső soron nátha is mikor alakul ki? ha az immunrendszer egy stresszhatás következtében legyengül (hideg, fizikai vagy mentális terhelés) jelen pillanatban úgy vélem, hogy a daganatos betegségek megelőzésére és kezelésére is (legalább kiegészítő kezelésnek) a c-vitamint választanám, mondjuk magamnak. bár itt most én jegyezném meg, hogy hiányolom az onkológiai ismereteket.. de sajnos nem lehet néhány nap vagy hét alatt ilyen téren elégséges tudást összegyűjteni, nem is tudom, hogy ilyen jellegű kísérletek folytak-e, illetve milyen eredménnyel.

2011. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én is tudnék millió oylan eljárást, amely támogatva az immun rendszert legyűri a náthát.. csak arra akartam rávilágítani hogy vannak olyan betegségek amikre nincs ellenszer csak a tüneteit lehet kezelni illetve kezeléssel csökkenteni. A nátha esetében teljes, más esetben elenyésző sikerrel. A rákot meg mamár izotópos besugárzással , sugárkezeléssel ,kemoval és egyébb ezközökkel szépen lehet kezelni. A C- vitamin meg véleményem szerint hülyeség, mivel nem várhatod el az immundrendszeredtől ( pláne nem indokolt korban ) hogy legyűrje a rákot. Ez egy nagyon erős immunrendszerrel is irreális.
2011. szept. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2011. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ha kérdésed van nyugodtan fordulj hozzám , Infektológus és nefrológus vagyok.
2011. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!