Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen módszert ajánlanátok,...

Milyen módszert ajánlanátok, voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő, nagyon súlyos betegségem. Harmadszor tért vissza, és tudom, hogy a stressz okozza, illetve, nem tudom, hogy működik, nem vagyok orvos, de, ha van egy hosszantartó, stresszel teli időszakom, akkor visszaesem, vagy rosszabbodik az állapotom. Nem vagyok idegbeteg, igazából azt, hogy engem nyomaszt valami ilyenkor, gyakorlatilag anyukámon, barátomon és pár nagyon közeli baráttól eltekintve senki nem veszi észre, szóval, ha nem lennék tőle beteg, meg lennék róla győződve, hogy tudom kezelni a nehéz helyzeteket.

Milyen terápiák vannak erre? Minek járjak utána? Azt sem tudom, hol kezdjem..

Köszönöm a segítséget.


2011. szept. 29. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jó lenne többet tudni.

Az alábbi kérdésekre csak magadban válaszolj, és a legőszintébben. Lehet, hogy már ezen is túl vagy, de lehet,hogy ezáltal Te magadnak tudsz majd megválaszolni dolgokat. Így eljuthatsz egy-egy apró megértéshez, mely közelebb visz a lelki békédhez, így a teljes gyógyuláshoz is.

Milyen szituációkban válsz feszülté?

Ki tudod-e kerülni ezeket a helyzeteket?

Magad miatt teszel dolgokat, vagy azért, mert úgy érzed a feléd irányuló elvárásoknak meg kell felelned?

Van-e valami, amit szívesen csinálnál, de mások szerint értelmetlen?

Van - e olyan álmod aminek megvalósításától Te magad is félsz, ami elől menekülsz? Olyan, amihez nem érzed magad elég erősnek? Vagy várnak-e tőled olyasmit, ami elől így menekülsz?

Van-e régről kimondatlan, elfolytott fájdalmad, ami a mai napig kísér?

Egyszerre talán ennyi.

Próbáld meg kívülről nézni magad, és helyezkedj egy olyan szerepbe gondolatba, mintha kívülállóként látnád az életed. Te miket kérdeznél még magadtól? Annyira sokat tudnak segíteni saját válaszaink,hogy sokan nem is hinnék el.

2011. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"...Nem gondolom, hogy önmagadon kívül másra is szükség lenne ahhoz, hogy legyőzd.

Éld meg, és ne nyeld le a feszültségedet. ..."


Szerintem ez jó, de nem elég ide,

(Ezt #7. mondta 2011. szept. 30-án 08:13-kor.)

2023. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!