Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet ez? (Kérdés túl...

Mi lehet ez? (Kérdés túl rövid, magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy már egy pár hete szédülök ,fáj a fejem ,hányingerem van és a hasam is fáj. Hozzáteszem ,hogy nem lehetek terhes,mivel szűz vagyok,lány és 14 éves.

Most is,ha iszok hányingerem van.

És tényleg nagyon félek,mert nagyon rosszul érzem magam.Nem tudnátok valami (de tényleg normális) válaszokat vagy tanácsokat adni,mert ez komoly,és komolyan félek.:S


2011. okt. 21. 18:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

anyukám ... azt mondta vérvétel...

na én emg ...kiskoromba is 20 orvos fogott le amikor vért vettek tőlem meg pulzusom se volt..fogászaton is a szuritól félek..prios erek jönnek ki a ekzemen jághideg vok falfehér és fagyok meg akár 40 fokba is.. a tűktől nagyon félek

2011. okt. 21. 19:08
 12/15 A kérdező kommentje:
na meg még azt kihagytam,hogy manapság sokkal érzékenyebb vagyok mindenre...könnyen sírok akár 1 kis vicc miatt is,vagy könnyen felkapom a vizet meg ilyenek...
2011. okt. 21. 19:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod a látványát, ne nézz oda! Nem vagy már óvodás, hogy egy tűszúrás miatt hisztit csapj. Az anyukádnak is kellemetlen volna. A vérkép viszont kell a diagnózishoz, ezt beláthatod!
2011. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb meg azért vagy, mert kamasz vagy. Ezt is a hormonok okozzák, majd elmúlik, nyugi!
2011. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tudom,csak velem az van,hogy én izgulós vagyok,és vagy túl alacsony a vérnyomásom,vagy túl magas,és nem bírnak vért venni tőlem
2011. okt. 21. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!