Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz? (kérdés túl...

Ez tényleg igaz? (kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy ha korán reggel megiszok 3-4korty citromlevet....elmegy a hangom.

ez igaz?

ha nem akkor hogy tudnám megoldani?

(csütörtökön énekórán egyesével kéne énekelnünk...és szörnyű hangom van...és félek hogy beégek mindenki előtt...ha viszont direkt nem énekelek 1est kapok....

segítsetek :)

előre is köszi


2011. szept. 10. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj, s enekelj! A gyakorlat teszi a mestert! Inkabb, mint szetmarasd a hangszaladat.
2011. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy elmenne a hangod a citromlétől. Egy rendes rekedtséget elérhetsz kiadós üvöltözéssel, ha van hol megoldani.
2011. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy a citromlé segít-e, de én a helyedbe nem próbálnám ki. Lehet fájna a torkod, hosszú időre elmenne a hangod, vagy kitudja. Annyit meg nem ér az egész, inkább ne menj be órára.
2011. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ordítozást javaslom:) Ha előtte lévő este ellátogatsz egy metálkoncertre (például) és végigordítod, garantált a másnapi hatás!
2011. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj utáltam én is, amikor általános suliban egyesével kellett énekelni...Szerencsére középsuliba már csoportosan szoktunk ;)

Szóval, szerintem a citromlés megoldás nem jó erre. Szerintem egy 1 est bevállalhatsz. Bőven lesz időd kijavítani félévig!

2011. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Nekem még sose ment el a hangom, pedig sokszor iszom natúr citromlevet.
2011. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisbeethowen válasza:
ha azt akarod, hogy elmenjen a hangod, igyál tömény sósavat.FIGYELEM : SZÉTMARJA A NYELŐCSÖVED, ÉS MEGHALSZ!!!.Am ha van elötte nap tesi, szoríts lelkesen a csajodnak/pasidnak :)
2013. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!