Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miben tud segíteni a kinezioló...

Miben tud segíteni a kineziológus? Vannak tapasztalataitok? Esetleg ajánlana valaki Budapesten?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Baki Mária, Holisztikus oktatási központ. én hozzá járok pedig vidéki vagyok és lenne itt is. hát sokmindenben tud segíteni, szinte mindenben, de jó lenne tudni mire van szükséged, mert lehet hogy másfajta kezelés kell. ezt nem írtad, nekem sokmindenben segített már:-)) őt nyugodtan merem ajánlani
2009. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia,


köszönöm a válaszodat! A kryssz@freemail.h-ra megírnád a hölgy elérhetőségét?


Előre is köszönöm a segítségedet!

2009. máj. 13. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
szia én telefonon egyeztetek vele, de ha beírod hogy www.holisz.hu ott biztos van email cím vagy telefonszám amin keresheted, én a mailt nem tudom, de ha igaz a telszáma fent van a honlapon, remélem tud segíteni
2009. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy adott probléma lényegi okának a feloldásában segit.

Működik.Nekem.

Az én kineziologusom szama 30-477-58-15

2009. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link] Németh Edit

Ő is nagyon jó!

2009. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baki Máriát a Holisztikában feltétlenül ajánlom én is. Hiteles.
2009. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!