Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Állandó bőrviszketésre megoldá...

Állandó bőrviszketésre megoldás 4 éves kisgyereknél?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak állandóan viszket a háta, és csak a háta. Mindig vakargatnom kell neki. Semmi nem látszik rajta. Ezt a problémát függetlenítettem attól, hogy ekcémás. Már rákentem mindent, bioszappanokkal fürdetem, biokrémekkel kenem, mosószert, öblítőszert váltottam, "természetesnek" mondott anyagokból vannak a ruhái, ágyneműje is karbantartva. Bőrgyógyászok tippelgetnek, akár a lottózóban. Jelenleg Aerius-t szedünk minden nap, de erre nem megoldás. Először azt hittem, hogy az izzadságtól viszket neki, de megfigyeltem, hogy nem csak akkor. Akkor mitől? Olyan illető válasza érdekelne, aki hasonló cipőben járt, de talált rá megoldást, mert már az idegeimet felőrli ez a dolog.
2011. nov. 2. 07:32
 1/4 anonim válasza:
hát nekem nincs ilyen betegségem...de tudok egy remek megoldást rengeteg mindenre jó: AOLE VERA! próbáld ki ! szerintem segíteni fog! ;)
2011. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom!
2011. nov. 8. 10:02
 3/4 anonim válasza:
szivesen! :)
2011. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk ugyanez volt a szitu.


Mi is ekcémával kezdtük, most éppen allergiával folytatjuk.


Nekünk a DER-MED fürdető (folyékony szappan) jött be. Csak gyógyszertárban kapható. Sok helyen nem is hallottak róla, de létezik! Nagyon kevés is elég belőle a szivacsra, mert igencsak drága dolog. Majd azt elhagyva a Nivea család sötétkék színű flakonjában kapható testápolójával hetente egyszer végigkenem vele a fiam, azóta nem kell vakargatnom semmilyét.


Mivel ekcémás, ezért egyértelmű, hogy nagyon száraz a bőre, ha nem is látsz rajta semmit.


Az aloe verát legközelebb én is kipróbálom. Mégsem szintetikus anyag...:)

2015. márc. 12. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!