Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszoktatni...

Hogyan lehet leszoktatni valakit sürgősen idő elött a "krokodilrol"?

Figyelt kérdés

Konkrétan a barátnőmröl van szó megtudtam ,hogy krokodilt használ nemis kell mondanom sokaknak már a káros hatását... Még idő elött van semmi nem jelentkezett de én már alig merek hozzáérni ... NEM KAMU !

MIt tegyek szerintetek ?


2011. júl. 29. 06:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szülők?
2011. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Krokodilt használ? Milyen krokodilt? Mire?

Ez megint valami újmagyar szleng?

2011. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Így hívnak egy újfajta orosz drogot! Azt hiszem tegnap volt épp szó róla a híradóban. Keress rá, iszonyatos, hogy miket találnak ki!
2011. júl. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Első : Szülök tudnak róla de nemérdeklik micsinált...

Én elmondtam neki ,hogy milesz erre megsértődött ,hogy ő olyat használ amit akar ... És én már szó szerint kezdek undorodni tőle, még a füvet meg az extasyt lenyeltem de ezt egyszerűen ordíttani tudnék dühömben ...

2011. júl. 29. 07:08
 5/18 anonim ***** válasza:

Érdekes szülők lehetnek! Mutass neki videót róla, ma reggel itt is volt egy ezzel a szerrel kapcsolatos kérdés, egy linkelt videóval együtt. Engem sokkolt szó szerint.

Bár lehet nem érdekli azt, aki drogozik.. Nem írtad, hogy hány éves a barátnőd?

2011. júl. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja bocsi kicsit kiakadtam :/ 17 lesz 2 hét múlva Mutattam képet meg videót is de nemérdekli szó szerint mondván :Photoshop a videót pedig biztos más okozta ... Annyira szánalmas kezd lenni ...
2011. júl. 29. 07:18
 7/18 anonim válasza:
aza helyzet..hogy hiába is mutatna videót róla..ha egyszer rászokott már..nemnagyon érdekli hogy mitörténik utánna..milyen hatásai vannak..hát igen ez elég elszomoritó..de szerintem forduljatok orvoshoz vele mindenképp..!
2011. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tehát fiatalkorú. Családsegítőbe bemehetnél, esetleg gyámügy. Ott biztosan kapsz tanácsot, segítséget. Még ma menj be, ha van ügyfélfogadás. Ha már a szülők ilyen felelőtlenek, kérj máshonnan segítséget. Miért nem érdekli őket a saját gyermekük sorsa?? Nem tudom megérteni. Nagyon sajnálom a helyzeted!
2011. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
hát valószinüleg..aszülei is hasonló életmódot élnek(ital) vagy csak szimplán..ennyire nemérdekli őket a saját gyerekük?! hát gyönyörü.!
2011. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
bemegyek megkérdezem mitlehet tenni ! Köszönöm a segítséget mindenkinek ! Énmár tényleg az idegesség és az idegbetegség határán voltam amikor megtudtam .... Nemtudom felfogni mi a jó benne ... egyszerűen .... rendben ,hogy szegényen drogja 600 ft de istenem ... Inkább azon a pénzem veszek sört vagy bármit de ilyen istentelen szarokat :S teljesen készvagyokmár ...
2011. júl. 29. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!