Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az igaszság szerintetek a...

Mi az igaszság szerintetek a mesterséges gyógyvizekről? (Oxigénnel dúsított-, Deutérium szegény-, Pi-víz)

Figyelt kérdés
Van olyan eset, hogy ezek befolyásolták a daganatok visszafejlődését, megszünését? Valóban növelik a lúgosságát testünknek? Immunerősítők? Használnak egyáltalán?

2011. dec. 14. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki maga dönti el, hogy miben akar hinni. Ajánlom figyelmedbe a következő oldalt: [link]

Én inkább másra voksolnék. Most kezdem a méhpempő kúrát. Erről itt olvashatsz: [link] vagy ha beírod a google-ba akkor nagyon sok mindent találhatsz. De én rosszat nem találtam róla.

2011. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel mi forgalmazzuk(a lúgos vizeket)ezért őszintén mondhatom,hogy sok visszajelzés van róluk(reflux,fogyás stb)de olvastam Szendi Gábor véleményét is a lúgos vizekről,ami elgondolkodtatott.Lehet,hogy az én vásárlóim mind bebeszélik maguknak,hogy hatni fog,és így lesznek jobban?!A deutérium-mentes víz hasznos daganatok esetén,de ilyen esetben érdemes kizárólagosan azt fogyasztani.Nem olcsó.Egyébként a desztillált víz is hasonló a deutérium-menteshez,csak a desztvíznek alacsonyabbak a mutatói(talán 2-es,míg a deut-mentes 5-ös)tehát én javaslom a desztillált víz fogyasztását,ha gond van.Mindkét említett vizet otthon is elő lehet állítani egy kis ügyességgel(neten megtalálod).Az oxigénes vizek...valamilyen pozitív hatással biztosan bírnak,de ezeknél figyelni kell,hogy lehetőleg rövid időn belül elfogyasszuk,mert az oxigén tartalma idővel rendesen fogy.Oxigénes víz helyett nagyon ajánlom a hosszú belégzéseket,amíg bírjuk a levegő bent tartását,azután a tüdő lehetőség szerinti teljes kiürítését,és ezt ismételni többször.Csodásan felélénkíti és gyógyítja az alig lélegző embert.
2011. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!