Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szegény vagyok, van...

Bobbek kérdése:

Nagyon szegény vagyok, van egy 4 és fél hónapos fiam, akit egyedül nevelek majdhogynem, mert a párom rokkantnyugdíjas, ami a pánikbetegségéből adódik. Arra az elhatározásra jutottam, hogy eladom a petesejtjeimet. ?

Figyelt kérdés
A kérdése(i)m az lenne, hogy van- e ennek bármiféle kockázata, hol tudok ennek utánanézni, és hogy Magyarországon van- e ilyen intézmény?(a legjobb Budapest lenne, de elutazom akár Mo. másik pontjára is.)
2011. ápr. 13. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ennél a Ciris Budapest Nemzetközi Reprodukciós Intézetnél lehet ilyet csinálni

nézz utána!

2011. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy Magyarországon tilos a petesejt-kereskedelem.

Csak adományozni lehet.

2011. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon csak adományozni lehet,és annak is szigorú feltételei vannak. Más kérdés,hogy az örökbeadásért sem lehet pénzt kérni hivatalosan,mégis,ha valaki teherbe esik és nyílt örökbefogadással előre kiválasztja a leendő szülőket,azok támogathatják őt a terhessége során ajándékokkal,pénzzel...remélem,tudtam segíteni.
2011. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem működik sajnos... Nem tudom, miért, hiszen nagyon sok nő örülne, ha - akár pénzért is - petesejthez jutna.

Semmi elítélendő nincs ebben, csak ne reklámozd! Biztosan találsz olyan fórumot, ahol meg tudtok egyezni a másik nővel, hogy mondjátok azt, hogy nőrokona vagy, vegyék le a sejtjeidet egy meddőségi központban, a nő kifizeti, aztán jónapot.

A Kaáli intézetek, meddőségi központok tele vannak olyan nőkkel, akiknek csak komoly injekciók árán lesz egy-két sejtjük.

Remélem, sikerrel jársz, és te is egy kis pénzhez jutsz, valaki pedig egy kisbabához....!!

2011. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A férjednek pánikbetegségével kapcsolatban tudok segíteni nektek. Mivel nagyon szegények vagytok természetesen ingyen ,nem kérek semmiféle anyagi juttatást. Nem tudom milyen állapotban van és mióta, erről írhatnál piit.

2011. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itthon nem adhatod el.

Eladományozhatod! DE! Ha netán valakivel fű alatt elintézed, akkor SEM lehet, mert anoním, és egyszer sem biztos hogy a te petesejtjeidet kapja meg az az illető.Azt pedig hogy meddig tartják lefagyasztva, és kapja meg valaki aki babára vágyik nem tudni. Ez családtagok közötti adományozásnál nem érvényes, tehát ott biztos azt kapja.

Magyarországon kívül talán.

2011. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!