Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudtok hatásos "természetes"/l...

Tudtok hatásos "természetes"/legális nyugtatókat? Olyanokra gondolok, mint a cigaretta, vagy az alkohol.

Figyelt kérdés

Mivel az utóbbit elég körülményes magammal cipelni, az elsőt pedig az asztmám miatt nem használom, valami másféle legális nyugtató hatású narkotikumot szeretnék használni. Hallottam különböző füvekről meg homeopátiás tablettákról.


A cigihez (nyugtató) és az alkoholhoz (jobb közérzet) hasonló "szert" szeretnék magamnál tudni.


Előre is köszi!



2012. jan. 15. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondoltál? Én például Nervenpfleget vagy Valeriánát szoktam szedni, ezek gyógynövény alapú nyugtatók, hatóanyaguk a macskagyökér, és patikában vény nélkül kaphatók. Biztos ezeken kívül is kaphatók nyugtatók, kérdezd meg a gyógyszerészt.
2012. jan. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valamiféle nyugtató hatású készítményre, aminek nincsenek mellékhatásai. Szóval be lehet kapni munkanapközben is anélkül, hogy megfosatna vagy bealudnék tőle és pár perc alatt elkezd hatni és tart legalább 1-2 óráig a nyugtató része...
2012. jan. 15. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha. Hát a nyugtatóktól azért kicsit bealszol. Beszélj erről gyógyszerésszel, szerintem tud majd megoldást javasolni.
2012. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fromjezus válasza:

A mentalis gondokra nem feltetlenul a legjobb mod a gyogyszer!

Autogen treninget javaslom en pl TBre vegezhettem el, nagyon hasznos volt!

2012. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!