Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az MMS cseppek (nátrium-klorit...

Az MMS cseppek (nátrium-klorit és citromsav keveréke) valóban kigyógyít a rákból, ill. mindenféle "gyógyíthatatlan" betegségből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem jó, sőt, káros is. Itt egy cikk róla: [link]
2012. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
Ki volt az az állat aki a nátriumkloritot bevételre képzelte?
2012. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Ezért kellene normális gyakorlati kémiaoktatás ebben az országban mert amit itt kémia néven tanítanak az macskafing! Kloritot bevenni?
2012. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
19%
ayura herbál mindenből kigyogyit,rákos betegeket is gyogyitanak vele,én most lépek be ebbe,a neten nézz utána ,nekem nagyon durva gyomorproblémáim vannak alig ehetek valamit,és ez az utolso megoldás nekem is,ez tényleg nem kamu,ha segithetek benne küldj privát üzenetet,addig is nézz utána a neten,máshol nem tudsz mertb levédett termék.
2012. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

Nincsenek tudományosan dokumentált adatok arra vonatkozóan, hogy bármely súlyos megbetegedés hatásos ellenszere lenne. A szer alkalmazása komoly egészségkárosodást okozhat, és az alapbetegség megfelelő orvosi kezelés hiányában tovább súlyosbodhat.

Felhívjuk a fogyasztók figyelmét, hogy ne vásárolják meg, és ne használják az MMS oldatot, mert az nem javítja egészségi állapotukat, hanem további kóros folyamatok beindulását okozhatja.

2012. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Aki még erre buzdítja a kérdezőt, azt pedig büntetőjogi felelősség terheli. Saját részére nyugodtan szedheti, de mást ne rángasson már bele ekkora ökörségbe!!!
2012. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%
Én már azt is hallottam, hogy a petróleum kis mennyiségben egészséges. Kösz, de inkább nem. Ez az MMS is ebbe a kategóriába tartozik nálam.
2012. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
3%
ez az ami mindenböl kigyogyit igérem www.ayuraherbal.hu rák,daganat és sorolhatnám,de nem teszem gyözödj meg rola te magad is,irj privátot hadd segitsek 35400 ft egy 3 hos kura ,de egy üveggel is vehetsz rajtam keresztül 7000 ft,tényleg kigyogyit nem ilyen mende-monda.irj bátran és én mindent megadok amivel meggyogyulhatsz.
2012. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 MandalaV ***** válasza:
53%
A nátrium-hipoklorit köznapi neve a HYPO. Szedje aki akarja, de a háztartási boltban olcsóbb.
2012. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Tisztelt kérdező! Nem biztos hogy kigyógyítja. Ahhoz teljes életmódváltás kell. A kétkedők meg tanuljanak kémiát és gondolkozzanak mielőtt írnak. Bár lehet hogy gyógyszerlobbisták. Senki sem Nátrium Hypokloritot akar bevetetni. Az tényleg a hypo. Hanem klór dioxidot amit már bejegyzett formában fogászati célokra és szájvízként is lehet használni és a lenyelése sem okoz gondot. Amúgy az MMS csepp nátrium klorit + a citromsav. Nem hypo. Olvassatok gondolkodjatok. Agyógyszerszedésbe évente többen halnak bele. De az legális mert nagy pénz van benne.
2013. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!