Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az MMS cseppek (nátrium-klorit...

Az MMS cseppek (nátrium-klorit és citromsav keveréke) valóban kigyógyít a rákból, ill. mindenféle "gyógyíthatatlan" betegségből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:01
1 2 3 4
 11/31 Nil07 válasza:
62%

mesék és csodaszerek mindig lesznek, amikkel le akarják húzni a szerencsétlen, kétségbe esett, mindenbe kapaszkodó beteg embereket. én 2 éve használom az MMS-t, csak ha vmi betegségem van, pl most torokgyulladás, láz, fülgyulladás kombináció. pénteken éreztem, h vmi nem stimmel, szombatra belázasodtam, szinte nem tudtam nyelni.. délelőtt 5 cseppet nyomtam, majd du és este is + most reggel. most itt van vasárnap és semmi bajom. amúgy néha van herpeszem, azt is kezelem vele és gyorsan elmúlik. ez saját tapasztalat.

rák? mi vesztenivaló van ha kipróbálod? lehet, hogy ugyanúgy nem hat mint a többi csodaszer, de 1% esélyt adnék ennek is. sajna nálunk a családban végső stádiumos rákos volt (kiderüléstől számított 2 hónapon belül meghalt), rajta már semmi nem segíthetett, az mms sem.. :(

2013. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
44%

Nincs igazatok egyáltalán : Mandalának meg üzenem, hogy nem nátrium hipokloritról van szó, hanem csak nátrium kloritról.A kettő teljesen más.És ha utóbbihoz citromsavat keverünk, klór-dioxid gáz keletkezik.Amely, hihetetlenül jó a bacik és a rossz mikroorganizmusok, valamint gombák elpusztítására.Amíg a klór dioxidból 1 egység kell, addig a hypóban 10x annyi kell fertőtlenítésre, de ezek a mellékelt linken elolvashatóak. Hogy miért kell otthon citromsavval keverni. Azért, mert a klórdioxid gáz nagyon hamar elillan, és nem tárolható. Magyarországon Noszticzius Zoltán és társai azon dolgoznak 2006 óta, hogy úgy állítsák elő a klór-dioxidot, hogy szoba hőmérsékleten eltartható maradjon. A fogászatban már használják is a terméket.

A következő linket mindenkinek ajánlom figyelmébe:

[link]

Jó magam 3 éve heteken keresztül borzalmas nyelv fájdalomban szenvedtem, olyan volt, mintha erősen megégettem volna,és annyira fehér volt a felülete, mint a vaj. Semmi sem volt rá jó.Egyik ismerősöm ajánlotta az MMS cseppeket Nem figyeltem oda az adagolásra, és reggel este helyett csak este ittam meg. Ennek ellenére a 4. napon már éreztem, hogy kevésbé fáj, illetve alig fáj a nyelvem A 10. nap végére már a fehérség is elmúlt.Gyerekem uszodába járt, és erős fertőzés volt a lábán. Elkezdte a lábát ebben az oldatban áztatni, és 3 nap alatt rendbe jött volna. Férjem erős íny vérzésben szenvedett, és ehhez rossz lehelet is társult.AZ MMS cseppekkel + DMSO- val öblögette és már az első nap után gyengébb volt a rossz szájszag. Azt nem állítom, hogy rákban szenvedőknél garantáltan segít, de szerintem van rá esély. Függ attól is , hogy milyen stádiumban van a betegség, valamint magától az immunrendszer gyengeségétől is. Illetve ha már áttétes a rák, akkor szerintem sem segít semmi.De mindig a remény hal meg utoljára.Érdemes elolvasni Humble könyvét arról, hogyan gyógyította meg a maláriás betegeket ezzel az ásványi anyaggal.

2013. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
56%
S az felmerült már valakiben, hogy miért nincsenek kutatási anyagok, és kísérleti eredmények? Már több mint 10 éve felfedezték, és csodaszernek van titulálva és mégsincs róla anyag. Miért?
2013. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

Egyes lúgosító termékek fogyasztása akár súlyos következménnyel is járhat. 2010-ben jelentek meg a hazai piacon a Miracle Mineral termékek, amelyeket különböző internetes lapokon súlyos betegségek, például HIV, malária, májgyulladás és rák kezelésére javasoltak. Mivel a készítmények egészségre káros – néhány esetben életveszélyes – hatását már több országban észlelték, a forgalmazásukat az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) betiltotta. A termékek összetételét ismerve nem meglepőek az egészségkárosodásokról beszámoló tudósítások. A készítmények a nátrium-klorit (NaClO2) oldatát tartalmazták, amelyet citromsavval elegyítve kellett elfogyasztani. A savval történő reakció hatására klórossav (HClO2) keletkezik, amelyből klór-dioxid (ClO2) keletkezik. A közeg pH-jától függően a végtermékben klorid- (Cl-) és kloritionok (ClO2-) is jelen vannak.


4 H+ + 5 ClO2-  4 ClO2 + Cl- + 2 H2O


A NaClO2 és a ClO2 fertőtlenítő hatású, így a vegyületek megfelelően kis koncentrációban víztisztításra, élelmiszerek lemosó kezelésére és szilárd felületek fertőtlenítésére alkalmasak, szájon át fogyasztva igen mérgezőek. Ehhez képest már szinte jelentéktelen kérdés, hogy a nátrium-klorit és a citromsav elegye savas kémhatású.



forrás [link]

2013. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
100%

Itt egy link Andreas Kalcker Betiltott Egészség című előadásáról az MMS-ről

http://www.youtube.com/watch?v=23kywJmk3-g&feature=share

Hogy is működik ez a jogrendszerben?

Hát így.

Béres József

1972-ben alkotta meg a nyomelemeket komplex formában tartalmazó humángyógyászati készítményt, amely később Béres Csepp néven vált közismertté.

Béres csepp

Elismertetéséért szélmalomharcot vívott. Bár sok ezren könyörögve fordultak hozzá a gyógyszerért, de a hatóságok börtönnel fenyegették, ha terjeszti a készítményt. A segítő szándék és a börtön közötti csapdahelyzet igen megviselte. 1975-ben kuruzslás vádjával bűnvádi eljárás indul ellene, de 1976-ban bejelenti a szabadalmat. 1978-tól forgalomba is kerülhet, gyógyhatású készítményként. 2000-ben hivatalosan is gyógyszerré nyilvánították. A gyógyszer erősíti az immunrendszert, és jótékony hatású a daganatos betegségek gyógyításában.

Az utóbbi években a nevét viselő cégcsoport elnökeként, és a szintén nevét viselő alapítvány tiszteletbeli elnökeként visszavonultan élt Kisvárdán.

1987-ben mutatták be Kósa Ferenc által 1976-ban és 1986-ban róla és munkásságáról forgatott, „Az utolsó szó jogán” című dokumentumfilmjét.

1997-ben a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztjével tüntették ki.

2014. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
2014. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
54%

Na akkor idefigyeljen az a sok gyökér, aki kipróbálás nélkül pofázik róla...

A nejem súlyos autoimmun beteg, (pm), ami izomszövet bomlásával, majd mérgezési tünetekkel jár, ami a kezén és a lábán súlyos sebesedést eredményez.

Eddíg bármelyik orvosnál jártunk mindenhol azt mondták pszichés eredetű, pedíg az ANA-MAX panel pozitív lett. ( Ez a magyar egészségügy ) Saját szakállára elkezdett szteroidot szedni, ami természetesen javulást eredményezett, de volt egy súlyos mellékhatása, és ez "csak" annyi, hogy 30 fölé emelkedett a vércukor szintje. sajnos a betegség már a szívizmot is megtámadta.

2 év kínlódás után megrendeltem, kipróbáltuk, és már a második nap a sebek elkezdtek begyógyúlni ( én sem hittem a szememnek ), a vércukor szintje pedíg normalizálódott. Érdekes nem ???? Úgyhogy megkérnék minden barmot, hogy tartózkodjon a vélemény nyílvánítástól, ha még csak köze sem volt ilyen rohadt betegséghez, vagy a cseppekhez. Szó szerint az életét mentette meg, ellenben a magyar tetü orvosokkal. Hogy mitől javult nem tudni, de működik. Aki pedíg ezek után is baromságokat terjeszt, annak kívánom, legyen egy fasza autoimmun betegsége...

2014. ápr. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
2014. máj. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
55%
teljesen igaza van azoknak akik valamilyen tapasztalat útján kiállnak az MMS cseppek mellett. Kiváncsi lennék, hogy a sok tapló kételkedő ha bele esne valami súlyos betegségbe, azért csak meg venné-e a cseppeket, vagy menne az orvosához, akit ugye tudjuk, hogy azért fizet a gyógyszeripar, hogy minden szart be adjon nekünk.
2014. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%
Másfél napja szedem + fürdő! A sok antibiotikumtól a rezisztens agresszív baci már tünetmentes!!! Kicsit ijesztő a klórgáz szaga, aki fél az 1. próbálja ki a fürdőt utána jó kedvel fogja meginni, mindenkinek ajánlom!!! Szinte mindenre jó! Innen rendeltem: [link] a könyvet is vegyétek meg ne legyetek fillérbaszók (6200ft összesen), sok hasznos infó van benne. A kúra végén még írok.
2015. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!