Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az MMS cseppek (nátrium-klorit...

Az MMS cseppek (nátrium-klorit és citromsav keveréke) valóban kigyógyít a rákból, ill. mindenféle "gyógyíthatatlan" betegségből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%
Ne higgyetek a zsidó gyógyszermaffiának!!! Szebb jövőt minden beteg magyar testvéremnek!
2015. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Akinek kell a könyv igazából lefényképezem, mivel a szlovákoknak megy a pénz :D :D :D
2015. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
0%

Én amatőr vegyészként pont ezekkel az anyagokkal dolgozom már több éve ezért utána nézek/néztem ezen anyagok élletani hatásának.Én ajánlanék pár tudományos oldalt magáról a klór dioxidról meg a klóritokról a klórról mert én most itt csak elképedve bámulok hogy lehet valakinek ennyi esze hogy ilyesmit megigyon.A Klorát cella belsejében a fémeket széteszi mindent rozsdásít megtámad.Már maga a klór is egy erősen mérgező halogén ellem a klór dioxid egy erős mérgező reaktív oxidálószer.Ez kb olyan mint ha a patkányméreg vérhigitó jótékony hatásairól beszélnék vagy valaki higított sósavat ajánlana hogy valaki azt igya.Mindenféle tudományos cikkekben írják hogy ezek ha bejutnak a szervezetbe mennyire károsak mérgezőek.


Kérdező én évek óta foglalkozom amatőr vegyészettel klorát és perklorátkészítéssel.Ezzel előbb ölöd meg magad minthogy kigyógyítson bármiből is.Klór Klór-dioxid Nátrium Klorit én inkább méregkeverőnek mondanám aki ilyet árul.Ilyesmivel dolgozom és utána néztem az élettani hatásainak.Ostobák az emberek.Vannak az interneten tudományos dokumentációk ezen anyagok szervezetbe kerülve mennyire mérgezőek.Írják hogy nincs tudományos dokumentáció a jótékony hatásáról tele az internet róla mennyire mérgező anyagokról van szó és az emberek képesek beszedni hihetetlen.Odaraknám azt az idiótát egy perklorátcella fölé hogy szívogassa a klór dioxidot aki ezt árulja vagy öntenék egy adag nátrium klorátra neki egy kis sóssavat had szívogassa.Csapat undorító csaló/gyógyszerhamisító.Egy kanál nátrium kloritot megetetnék vele utána azt hiszem a mentő vinné el vagy a hullaszállító.Tényleg vannak emberek akik bemondásra elhisznek dolgokat,hihetetlen.Ott a google kereső nem ártana használni.Időseket akik még nem láttak internetet megértem,de internetről rendelt zugvegyész gyógyszerek,drogok, akinek egy csepp esze van az ilyesmit elkerüli jó messze.


„Kiváncsi lennék, hogy a sok tapló kételkedő ha bele esne valami súlyos betegségbe, azért csak meg venné-e a cseppeket, vagy menne az orvosához, akit ugye tudjuk, hogy azért fizet a gyógyszeripar, hogy minden szart be adjon nekünk.”


Biztos hogy nem egy csapat csaló termékbemutatóshoz mennék aki online árulja a kamu észnövelőt,faroknövelőt,csoda méregtelenitő készülékét.Ezeket mind fejbe kéne lőni,felakasztani a kamu viagrájukkal és a csoda elektromos méregtelenítőjükkel együtt.Ezek a dolgok semmi más mint az alulművelt,hiszékeny,tanulatlan elkeseredett beteg illetve idős emberek kifosztása.Amire nincs tudományos bizonyíték konkrét tudományosan elismert hivatalos dokumentáció tetszik vagy sem álltudomány.Vegyészetben ismertem meg ezt a dolgot igazán,utána kéne nézni kicsit a dolgoknak az interneten.Hinni valamit meg pontosan utána nézni két különböző dolog.Aki meg bevesz akármilyen zugvegyész által összebarmolt interneten árult vackot ez már az emberi butaság csúcsa.Ha ott halnék meg se vennék be ilyesmit.Ha gyógyulás a cél a természetgyógyászatban van sok féle gyógynövény és vannak tudományosan bizonyított készítmények amikről valóban van orvosilag és tudományosan elismert dokumentáció amik kiegészítő kezelésként nagy mértékben segítenek.


„zolyyy1 „Ne higgyetek a zsidó gyógyszermaffiának” „Andreas Kalcker Betiltott Egészség című előadásáról”


Azért nem ártana utána nézni alaposabban is mert túl sok a hamis majd én megmondom a frankót méregkeverő,kapzsi zsebét tömő gazember aki váltig osztja a saját hülyeségét aminek ha jobban utána néz az ember kiderül hogy úgy baromság ahogy van.Az ezotv ben elhangzottakat,itt a fórumon is ha valaki azt mondja rakj 1,5dl vízbe 5 csepp sóssavat idd naponta 3x mert oldja az érrendszeri lerakodást ez egy forradalmi dolog előadom hogy eleinte röhögtek de ma már vannak orvosok akik elismernek holnap lesz két agyament aki meg is csinálja hihetetlen.Ezek márol holnapra megjelennek majd eltűnnek és nem azért tünnek el ezek a csoda dolgok dolgok mert annyira frankó.Aki ilyet árul csak rákeres az interneten és ilyen fórumokon mint ez agyon ajnározza a terméket.

2015. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Lola216 válasza:

A munkatársam inzulinjában pedig sósav van. Benne van a betegtájékoztatóban található felsorolásban.

Bizonyos oltásokban higany van, van amelyikben Formaldehid. Ezekre viszont azt mondja az ÁNTSZ, hogy jelentéktelen mennyiség.


Én ezt a szert még nem használtam, de az ezüstkolloidot rendszeresen. Sőt, amikor picik voltak a gyerekeim nekik is inkább azt adtam, mint az antibiotikumot.

Amikor a gyógyszertárban akartam venni ezüstkolloidot, azt mondták hogy csak orvosi rendelvényre adnak és csak Torok öblögetésre lehet használni . Mi belsőleg használtuk mindig , de csak kúraszerűen . Soha semmi bajunk nem volt tőle .

2016. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%
A feleségem zápfog gyökere időszakosan begyulladt és akkor mindig jött a fogsebészeti eljárás. Legutóbb két (KETTŐ) öblítéstől megszűnt. Első alkalommal egy kis csatorna nyílt és kifolyt a genny. Ennyi. Aki még nem próbálta, ne ossza az észt. Leírom én is mégegyszer: ez nem a HIPO!!! Az egy másik molekula. Aki ezt irkálja, csak magát égeti.
2016. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Obrcián Zoltán válasza:
Teljesen igazad van!Az a baj, hogy kipróbálás nęlkül beszélnek hülyeséget!Egyébként megjegyzem mellękesen a hypótól sem kell félni mert azzal kezelik vizet Mo- on kb 50 éve ami fontos a hígítás itt is!!!!!!38 éve dolgozom egy vízműnél napi szinten látom,tapasztalom!!!Ha nem klóroznák a vizet elszaporodnának a baktériumok!/e- coli stb./Azért mondják,hogy csecsemőnek hathónapos korig ne adjunk csapvizet mert hasmenése lehet de nem több!Természetesen nem a háztartási hiporól beszéltem ezt csak a gyengébbek kedvéęrt írom!A háztartási hipo szennyezett ipari felhasználásra való ami egyébként 3 százalékos csak nézdd meg!A víztisztításhoz 15 százalékos nátrium- hipokloritot használnak,nem hopokloridot!!!!
2017. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Sajnos nekem a bélproblémáimon nem segített, sőt három napon át tartó gyakori hasmenést okozott. Szlovákiából rendeltem, de bár ne tettem volna. Egy hét késéssel hozták meg a csomagot, és magamnak kellett kikevernem a klór-dioxidot.
2017. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 demeve válasza:

Tudjátok, mi az érdekes? Hogy vegyészek ellenzik a leginkább, holott nekik kéne tudni a legjobban, miféle (mással társított vagy teljes egészében) mérgeket etet meg az emberekkel az orvostudomány. Egyébként én naív vagyok és hiszek benne, hogy az orvosok többsége jót akar, egy része jót is tesz (epilepsziás vagyok, erre kétlem, hog jó lenne az mms, de a gyógyszerem nélkül nagyon meg lennék lőve!) A rákosok kemója pl. rákkeltő - és ezt jobb híján (?) komolyan gondolják.


Persze én sose merném azt mondani egy rákosnak se, hogy hagyja a kemót, mert ha hisz benne, talán működik. Nem tudom. Az biztos, hogy Tesla óta létezik olyan, hogy ingyen vagy szabad energia, mi mégis iszonyat pénzeket fizetünk érte. Nem részletezem.

Az aktuális tudományvilág mindig kiveti magából azt, aki merőben másképp gondolkodik - anyagi, egó és társadalmi okokból főleg. Az ókori görögök (pl. Démokritosz) már felfedezték az atomok és még apróbb elemek létezését, de csak nemrég lettek a tudomány részévé.


A gyógyszeriparra visszatérve... Vannak fontos gyógyszerek - na nem gyógyítanak, de tünetmentesítenek. Mégis fontos új utakat keresni, mert nem a gyógyszerezés a megoldás, nem úgy, ahogy most történik. Nem vaskalapos ellenzővel, hanem nyitottan, de okosan, óvatosan. A méreg nem mindig méreg! A jó nem mindig jó! A méz pl. gyógyír, szuperétel, de én pl. olyan allergiás vagyok rá, hogy belehalnék, ha pár kanállal ennék belőle. De általánosságban is pl. kell a hús, de nagy mennyiségben halálos betegségeket eredményez. Ilyen vonatkozásban lehetséges, hogy kellhet egyfajta méreg, amiből icipici csodaszer, nagyobb adag halálos méreg. Nem?


Saját tapasztalat alapján egyébként ajánlanám, de mivel ilyen sok rosszat mondanak róla, inkább nem vállalok felelősséget más mms fogyasztásáért. Nekem csodaszer. 2 hónapig szenvedtem iszonyatos fülfájástól. Anyira nyilallott, majd meghaltam a fájdalomtól. Fájdalomcsillapítókon éltem, de mivel szoptattam a kisfiamat, nem vihettem tulzásba. Meguntam, elmentem végre az orvoshoz (nem vagyok oda értük), aki a pici lányom hallatára, aki orvos akar lenni, rám kiabált, hogy nincs is semmi bajom, csak piros kicsit a torkom, szedjek rá valami fájdalomcsillapítót. Hiába mondtam, hogy 2 hónapja szedem, akkor is! Azért ez őrület. Elmentem egy magándokihoz, aki azonnal elmondta, hogy az állkapcsom vagy mim van begyulladva. Antibio, Flector stb. Jobb volt, de nem sokkal. Meguntam. 1 csepp mms a fülembe, 1 csepp az arcomra, 1 nap ivókúta, és másnapra meggyógyultam.

Amikor láttam, hogy a kislányom gyulladt manduláival, fülecskéivel mit művelnek az orvosok (fél éven át antibio pici szünetekkel), neki amúgy nem akartam az mmst adni, mert nem mertem, de muszáj voltam, mert annyira sírt, és annyira nem használt semi, hogy 1 csepp a fülekbe, 1 csepp a fülek köré, 1 csepp innivalóba, és még aznap meggyógyult! Ez igaz. Ha valaki próbálta, tudja.

A herpeszemre viszont nem volt jó. Az ezüstkolloid igen, de drága (a minőségi). A kézfertőtlenítő ellenben egy nap alatt levitte.


Vigyázat: gyomorrontásnál óvatosan kell használni, mert nagyon tud fájni utána a has meg iszonyat hánytat - ez csak gyomorrontásnál van, (vagy túladagolásnál). Inkább 1 csepp jó alaposan felhígítva, lassabb gyógyulással, mint gyors fájdalmas gyógulás, ami terheli a méregtelenítő szerveket is.


Az ezüstkolloid egyébként ugyanezen a hercehurcán ment keresztül anno, most meg gyógyszerek, krémek "alkatrésze". Ha valaki nem bízik az mms-be a minőségi (=legdrágabb!) ezüstkolloiddal is sikereket érhet el, csak sokkal többe kerül, és lassabb a hatása (nem olyan drasztikus). Helyileg is lehet, de tapasztaltom szerint jobb kúraszerűen inni.

2017. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 demeve válasza:
Most taáltam egy linket. Én nem tudom igazolni, hogy igaz-e, mert nem vagyok vegyész, de azért belinkelem, hátha kétkedő kémikusok értékelik... [link]
2017. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 davidgreg82 válasza:
A szlovák MMS oldalról ne rendeljetek, mert átvágnak! Paypal-al fizettem, de utánvéttel küldte el, amit persze nem vettem át. Nagy nehezen reagált a levelemre és azt ígérte, hogy újraküldi. Nem történt meg. Most a Paypal vevőgaranciában bízom, hátha visszakapom a pénzem. Van egy másik szlovák oldal, ahol kilós kiszerelésben van, sokkal olcsóbban, ők talán megbízhatóbbak.
2017. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!