Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyibe kerül a fülgyertya?

Mennyibe kerül a fülgyertya?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a múlthéten vettem és két darab gyertya /ennyi van egy csomagban/ patikában 1000 Ft. volt.

2009. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Csak érdemes vele vigyázni! Nem kevés fejfájást tud okozni, már úgyértem, a várakozás a fül-orr-gége anbulancián, amikor teleszalad a füled viasszal... Mellesleg véleményem szerint nem is használ. Vagy aki szerint ige, az elmegyarázza, hogy hogyan?
2009. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Én is elég gyakran használom, de nem 1000 Ft- ért veszem a 2 db-ot, hanem 230 Ft-ért/db.

Szerintem használ is. Jó vérkeringésre, gyulladásokra vagy csak egyszerű tisztításra is.

2009. jún. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Fülgyertyázás:

A fül külső hallójáratába helyezett gyertya égése során hőhatás és enyhe vákuum keletkezik.

A hőhatás keringésjavító, az enyhe vákuum jótékonyan befolyásolja a betegség, rendellenesség, külső eredetű traumák, fertőzések folytán rosszul átjárhatóvá vált üregrendszert. Emellett a fülzsír fellazításában is segít. A fent leírtakon túl a fülgyertya működése stimulálja a külső hallójárat mélyén, a dobhártya közelében elhelyezkedő fülakupunktúrás pontokat, melyek egyéb módon alig elérhetők.

A fülgyertya égése közben a gyertya alsó részén a fülbe kilépő, kis mennyiségű füstgáz – illóolajgőz keverék (összetevői révén) szintén jótékony hatású.

A fülgyertya, működése során – a természetgyógyász, bioenergetikus szakemberek szerint – jótékonyan befolyásolja a kezelendő személy deformálódott bioenergetikai rendszerét, energiaképét.

A gyertya alján több rétegű, steril gézből készült lapocska akadályozza meg az égéstermék esetleges kihullását a fülbe, bőrre. A gézlapocskát a termék saját anyagából készített gyűrű szorítja a gyertya aljára.

Kb ezt találtam itt, ez igen jó oldal: www.naturhelix.hu

2009. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ja helyesen az oldal: [link]

Érdemes elolvasni, sok jó dolgot találtam rajt.

2009. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
23:56-os te nagyon okos...! ugyan már hogy kerülne a fülbe viasz... itt okoskodsz, de tuti még életedben nem is próbáltad...
2010. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Méghogy nem használ? 5 millió eladott gyertyából talán, ha 5-en írtátok ezt! Mindig használj gézlapot fülgyertyázáskor-akkor 100% biztonságos. Bővebb infoért keress meg. TÁncos DÉnes
2013. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!