Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek, hogy használ a fülgyertya?

Kinek, hogy használ a fülgyertya?

Figyelt kérdés
egy hete bedugult a fülem.Aztán olvastam hogy ez a fülgyertya milyen jó.Úgy használtam ahogy le volt írva és most mind a kettő bedugult és zúg de nagyon.Kinek mi a tapasztalata ezzel az eszközzel kapcsolatban???
2009. júl. 1. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
én nem, de ismerősöm használta, neki bevált. ha bedugult tőle, az nemjó.
2009. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valamit biztosan rosszu csináltál, én kb. kéthavonta fülgyertyázok, teljesen meg vagyok elégedve vele, mindent kiszed' és sokkal jobb lesz a közérzetem!
2009. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem gyógyszertárban ajánlották,mert egyszer ki kellett mosni,és azóta ha náthás vagyok,mindig bedugul,fájdogál...akkor ki szoktuk(Anyu segítségével) takarítani,elég sok "minden" kijön,és utána sokkal jobb...
2009. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én sokszor használom, ha megvagyok fázva és ha fáj a torkom, meg a fülem.Nekem mindig használ.A gyertya lényege a vákumhatás, és a benne lévő illó anyagok gyógyító hatása.Nyugodtan próbáld ki, én ajánlom, de ne egyedül valaki segítsen nehogy megégesd magad.Ha esetleg a problémák nem múlnak el 3-4 nap alatt akkor keress fel egy fül-orr-gégész.Én ajánlom a kamillásat és a citromfüveset, ha gyakran termelődik zsír a fülbe, mert ezeknek jó a hatása.
2009. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát már legalább 8-szor kigyertyáztam és még mindig az egyikből olyan adag jött ki......uhhh....ma aztán pattant egy nagyot és kidugult.Viszont a másik ami gyertyázás után dugult be még mindig nem jó.Azt mondták a gyógyszertárba hogy hagyjam egy picit:(ez már egy rémálom:!!!
2009. júl. 8. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is zúg a fülem most tőle..-.-
2011. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
45%
Már korábban is kiakartam próbálni, most végre megvettem és pont fájt a fejem olyan görcsösen és gondoltam kipróbálom. Először jónak tűnt, aztán egy óra múlva megint fájt a fejem. És már a harmadik napja fáj. Kénytelen vagyok fájdalom csillapítót bevenni az használ, pedig utálom a gyógyszereket. Szóval nekem sajnos nem vált be pedig hittem benne.
2011. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!