Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki bír bármilyen tapasztalatta...

Ki bír bármilyen tapasztalattal a fülgyertya eredményességét illetően?

Figyelt kérdés
Jó-e, avagy sem, melyikkel érdemes próbálkozni, mit lehet várni tőle?
2009. dec. 28. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Én kipróbáltam, rám semmi hatással nem volt,de az egyik ismerősömnek a fél gyertya "zsíros" lett.
2009. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh nem azt mondom hogy hülyeség de nekem 2 éves korom óta vannak bajok a fülemmel azóta hajtja az orvos , hogy gyertya, gyertya, gyertya... De szerintem szart se ér , sőt nekem olyan szinten bezsírosodott tőle a fülem hogy utána azért jártam orvoshoz h szívassa ki és haljak valamit. Jah és kibebaszottul drága ennek ellenére. Szerintem. 15/L
2009. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok baj van a fülemmel és akkor anyu kövirózsa levelének a levét csöpögteti a fülembe. És kimegy a gyulladás. Nekem nagyon hatásos.
2009. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó!
2009. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. dec. 29. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem allergiás lett a fülem tőle.A kövirózsa levét ajánlom.
2010. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
67%
Édesanyám 60 éves,minden évben akár többször is arcüreg,illetve középfülgyulladása volt.Három éve amióta kúraszerüen használja a test illetve fülgyertyát,azóta megszüntek a panaszai.A 10 éves gyermekemnél is használjuk,így sokkal ritkábban náthás.
2010. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is bejött de akkor pontosan végig kell csinálni a kúrát.Ami belekerül majd kb 5 ezer forintba.Hogy melyiket használod attól függ,hogy gyulladt vagy esetleg valami más baja van.

Te tényleg csináld végig mert elsőre nem biztos hogy kiszed mindent.Mert ugye olyan helyekről is kiszedi a fülzsírt ahonnan a mindenféle fújók nem.És lehet az első alkalommal pont megáll valahol féluton és azért nem hallasz semmit.Nekem az allergiámat úgy elvitte hogy egész nyáron nem is tüszögtem.

2010. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nekem mit csinált, de hónapokig folyt a fülem utána, szerintem tovább kellett volna gyertyázni, csak nem mertem. Mivel vákuumot csinál, tényleg elég mélyre hat, és kiszív mindent.
2010. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!