Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » VÖRÖSRÉZ KARPERECet használt...

VÖRÖSRÉZ KARPERECet használt már valaki fájdalom csillapításra?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam ez a módszert és dicsérik is ,vane valakinek véleménye róla?
2012. febr. 22. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
placebo az összes ilyen.
2012. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Tudod minden azon múlik hogy te hiszed e ha valaki ajánlja neked hogy fájdalmat csillapít. Pld. az ismerős doki ajánlaná akkor azt te agyilag elfogadnád és csodák csodája mivel megemelkedne a fájdalom küszöböd és neked is használna. Csak a dokik ilyen dolgokat nem ajánlanak mivel vannak gyógyszerek amiknek tisztában vannak a hatásával. Aki ismeri a szugesztió-önszugesztió működési elvét az egy piros fonalat is tekerhet a karjára és fájdalmat fog csillapítani.
2012. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yue-chan válasza:

A placebo a legjobb gyógyszer, mert mindig hat és nincsenek mellékhatások!!!

Egyébként lehetnek egyesek akármilyen pesszimisták nekem másfél hét alatt begyógyult a törésem, és még soha semmilyen seb után nem maradt hegem...


Magyarul, szerintem hatásos lehet az a karperec!!

2012. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!