Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van itt olyan aki kigyógyult...

Van itt olyan aki kigyógyult a tüdőrákból esetleg ismerőse, rokona? Ha igen, milyen táplálékkiegészítő segítségével?

Figyelt kérdés

S.O.S.!


Csak pozitív dolgok érdekelnek, negatívra nem vagyok most kíváncsi.


2012. febr. 29. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha meggyógyult valaki akkor azt nem a táplálékkiegészítőnek köszönhette
2012. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kolleganőm férjét majdnem 10 évvel ezelőtt műtötték, és teljesen meggyógyult. Abbahagyta a dohányzást, de semmilyen táplálék kiegészitőt nem használt.
2012. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és kapott kemót is meg sugarat? Azt nem tudod, hogy milyen stádiumban vették neki észre? Kezdeti?
2012. febr. 29. 20:29
 4/17 anonim ***** válasza:
ha meg nincs attetje akkor van eselye. a rakos daganatot taplalja a hus! sok sok zoldseget egyen es hust semmit!a cekla nagyon sokat segithet a gyogyulasban! nezz utana a neten a ceklakuranak. arakot az immunrendszer legyengulese okozza valamilyen oknal fogva( nem vagyok orvos,csak apolono) a pozitiv gondolkodas erositi az immunrendszert ,beindithatja az ongyogyitasi folyamatokat. sok szerencset!
2012. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 29. 20:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Két ismerősöm is volt,aki százezreket költött különféle táplálékkiegészítőkre,csoda italokra. 5-6 évig elég jól érezték magukat,majd 2-3 hét alatt meghaltak.
2012. febr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kemót nem kapott csak sugarat. Szerencséje volt, mert egy tüdőszűrés alkalmával vették észre. A tüdejének a negyedét kivették.
2012. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Az én rokonom meggyógyult, már 10 éve tünetmentes!

Neki hatalmas volt a daganata (10 cm-es), de csak a tüdején volt, máshol nem. Kemoterápiát kapott, mert túl nagy volt a daganat és így nem lehetett műteni. A kemóval összezsugorították (azt hiszem talán a felére, de ebben nem vagyok biztos), aztán jött a műtét. Kivették a fél tüdejét. Nagyon nehéz műtét volt, mondták, hogy kb. 50% esély van rá, hogy minden jól menjen és teljesen felépüljön. A műtét után még kapott pár kemót, sugarat és meggyógyult. Nagyon jól van szerencsére, sportol is! Senki nem mondaná meg, hogy min ment keresztül :)

2012. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy ő nem nagyon szedett táplálék kiegészítőt, nem nagyon hitt benne. Inkább rengeteg gyümölcsöt evett.
2012. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Sziasztok!

Nagyon remélem van itt valaki közületek!

Anyukám volt tüdőszűrőn 1 hete,dió nagyságú folt van a tüdején...pont ma megy mellkasröntgenre és ct-re...hétfőn meg valami tükrözés...ott lesz szövettan.Azt mondták ma má többet fognak tudni,de tegnap a vérvételen meg fújáspróbán...stb azt mondta a doki neki,h alakjából ítélve tumor,de az eredményei tökéletesek eddig...103%-os 48évesen a tüdőfújása is vagy milye...Időbe lehet még esetleg ha nagy a baj?

Köszi előre is a választ!,én már nagyon ki vagyok most...nehezíti,hogy 5napos a kislányom! :(

2012. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!