Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Zepter Bioptron2 lámpa tapaszt...

Zepter Bioptron2 lámpa tapasztalatokra lennék kíváncsi. Hatékony? Találtam egy fórumot a neten, de ott mindenki csak eladni akarja .

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 21:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nagyon jó a gyulladásokra is. Én szülés után a gátsebemet is ezzel kezeltem. A herpeszre is jó, a fájó fogra, fájó fülre, és a lábszár fekélyre. Ezeket mind tapasztalatból írom. Sajnos nekem nincs, de a pótanyukámnak van és tőle szoktam kölcsön kapni, ill. minden nap kezelem a lábszár fekélyét vele. Sajnos nagyon drága. Ha veszel akkor úgy vedd, hogy az össze hozzátartozó színt is vedd meg hozzá mert ez a fényterápia lényege. Ehhez kell még az Oxi spray ami színtén nem olcsó valamint a kiegyenlítő gél. De a gép árához képest ezek már elenyésző összegek.
2012. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kis lámpám van, színterápiás, sokat használom, nátha, arcüreggyulladás, fejfájás, ízületi fájdalmak, torokgyulladás esetén nagyon hatásos.
2012. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat!
2012. márc. 5. 13:28
 4/11 PótPápuaPuapó válasza:

"...nátha, arcüreggyulladás, fejfájás, ízületi fájdalmak, torokgyulladás esetén nagyon hatásos..."


Ezek maguktól is elmúlnak. Miből gondolod, hogy valóban hatásos volt?



ajánlom a következő előadást a tisztábban látáshoz, mielőtt egy rakás pénzt dobnátok ki:

Szabó Gábor

Fényterápia fizikus szemmel

[link]

2012. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hiába ajánlasz bármit, mert ez a lámpa nekem és még sok más embernek is bizonyított! A gátsebem nagyon durva volt és képzeld igenis csökkent a gyulladás és a fájdalom! Valamint a lábszárfekélyt is kiválóan gyógyítja. Természetesen a diplomával rendelkező orvos javaslatára kezeljük a fekélyt a lápmával. Tehát sza....ok a fizikusokra és a te véleményedre is!
2012. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PótPápuaPuapó válasza:

Mond más gyógyszert nem kaptál a lábszárfekélyre? Miből gondolod, hogy a lámpa segített rajta, és nem a gyógyszer?


Gátseb: Miből gondolod, hogy lámpa nélkül lassabb lett volna a gyógyulás?

2012. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évig kezelgettek egy inhüvelygyulladást, ami semmire nem reagált, a lámpától 1 hét alatt javult és 3 hét múlva elmúlt a göb, engem meggyőzött. Szkeptikus meg abban hisz, amit akar, nincs értelme vitázni.
2012. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Több mint 4 hónapja fáj a vállam, jártam fizikoterápiára de nem javult.

Minden agyban döl el. Inkább hiszek az alternatív gyógymódokban, mint az orvosokban. Ezen kívűl van még több betegségem, de a gyógyszerek kicsináltak teljesen . . .

2012. márc. 9. 09:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor erre a zöld színnel történő kezelést ajánlom naponta 2szer 6 perc, és után jól kend be Inno rheuma krémmel, nekem ez hozta rendbe a csuklómat, a gyógyszerek kikészítették a gyomrom és nem is hatottak, az ottani ultrahangos kezelés is annyi volt, mint halottnak a csók.
2012. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a tanácsokat.
2012. márc. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!