Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a teendő klimaxos hőhullámo...

Mi a teendő klimaxos hőhullámok esetén?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni azoktól a tünetektől, amelyeket a klimax okoz mostanában nekem. Nagyon kényelmetlen, és zavaró tud lenni, és bármikor előjöhet a nap folyamán. Ha valaki tud, valamilyen gyógyszert, ellenszert, akármit, ami segíthet rajtam, akkor léci írja meg!! /hormontartalmu gyógyszerek kizárva/ Előre is köszönöm a válaszokat!!
2009. jún. 16. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallottam,hogy a gyógynövények között vannak olyanok,amik enyhíthetik a tüneteket.Gyógyszert nem ajánlok,mert egy orvostól halottam,hogy ezek uyan elmulasztják a tüneteket,de ha abbahagyják a szedését,újra előjöhetnek.

Egy ismerősöm 56 éves korában hagyta abba agyógyszert,és újra előjöttek a hőhullámai.

2009. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a Klimapur tablettát tudom neked javasolni, azthiszem vény nélkül is lehet kapni, de szerintem nem fogják eltitkolni a patikában :)
2009. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segitett a talpmasszázs (reflexzónák), de nem magamnak csináltam, hanem egy szakemberrel csináltattam. Egyszeri kezeléstöl hóanpokra elmúlt ez a kellemetlenség, utánna idönként meg kellett ismételtetni.
2009. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!