Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pánikbetegségre valaki ismer...

Pánikbetegségre valaki ismer valami természetes gyógymódot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A Hypericumot a jelenlegi orvosi szakirodalom csak "enyhe depresszió" kezelésére találja megfelelőnek, de csak azért, mert egyéb esetekben nem próbálták. Tehát érdemes megpróbálni a jó öreg Orbáncfüvet (gyógyszeres formában is kapható) nagyobb dózisokban.
2012. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A félelem, és a szorongás csökkentésére igyál citromfűből készített teát. A friss hajtások a legjobbak erre a célra.
2012. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

énis az vagyok mellette agórafóbiás is.

Én se vagyok hajlandó gyógyszerrel tömni magam ahogy dokim javasolta ezért sedatif pc-t szedek és valeriana relaxot indulás elött meg elalvás elött is:) Citromfű tea és kapszula is nagyon jó! persze nem múlik el ettől a betegség ahogy persze a gyógyszerektől se de elnyomja azért a rohamokat! próbáld ki ezt a kombót!

2012. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
olvasom ezt az orbáncfüveset de látom ez nekem nem lenne jó mert csökkenti a fogamzásgátló hatását:/ Francba!
2012. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

konkretizáld magadban,hogy mi váltja ki,aztán ha megvan,csináld azt egyre többször,egészen addig,amíg le tudod győzni a rohamot.

de egy mantra is jó rá,ha bemagolod és el is hiszed-

http://www.youtube.com/watch?v=HYqwGri80i8

2012. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Keress egy KLASSZIKUS homeopátiás orvost/tanácsadót. Én egy ilyenhez járok, nem könnyű meló, de eredményes.
2012. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Moksa elixir-t. Ódákat zengenek róla. Ha érdekel, írok neked privátban egy honlapcímet, ahol kaphatsz.
2012. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 homo ludensz ***** válasza:
Nem is sajnos ez van és hullámzóan tör rám. Néha erősebben máskor szelídebben. Én sorba szedtem magamnak az évek során a konkrét szituációkak amelyekben előjöhet. Igyekszem ezért ezeket kerülni de ez a mozgás jelentős beszűküléséhez vezet.Az évek során azt megfigyeltem például hogy mikor egy konkrét problémám volt (kötözésre kellett járnom) kísérettel de metróval és mozgólépcsőn mentem a balesetibe.Előtte a csukott buszon is bepánikoltam. Vizsgálj meg egy egy pánik kiváltó szitut,szedd ízekre és úgy lehántva már nem is tűnik olyan félelmetesnek.
2012. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha nemcsak olyasmire gondoltál, amit elég bevenned-meginnod, és a szer megszünteti a pszichés problémádat, hanem aktívan is tennél érte valamit, akkor a jógát javaslom. Keress egy jógaoktatót, aki nemcsak az ászanákat (testi gyakorlatokat) ismeri, a jóga sokkal több ennél. Szerintem legtöbbet a yoga nidra gyakorlat segítene a pánikbetegségeden, de segít a kirtan, a mantra, antar mauna gyakorlat is. Én egy jógaágat ismerek, ahol ezeket is is oktatják, a Satyananda Yogát. Csak Budapesten folyik Satyananda Yoga oktatás, illetve nyáron a szóládi központban. Yoga nidra cd-t viszont tudnak küldeni is. A honlapjuk: www.satyananda.hu

Egy másik lehetőség (is) a Hellinger-féle családállítás. A neten bőségesen találsz róla infót, és azt is, hol van hozzád legközelebb.

2012. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia.

Autogén trénig :keres rá az interneten.

Ha fenn van.

Nekem van róla egy könyvem is.

Én mindent kipróbáltam Pánikbetegségre szorongásra.

Ha még nincs jogosítványod iratkozz be egy tanfolyamra!

Sokba van de lehet részlet fizetni!

Mivel nem kötelező akkor mész órára vezetni mikor akarsz:)

Lehet nem hiszed de nekem mikor meg lett a jogsim mintha kicseréltek volna.

Még a mai napig imádok vezetni.

Mikor beülök a kocsiba elmúlik a szorongásom.

2012. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!