Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pánikbetegségre valaki ismer...

Pánikbetegségre valaki ismer valami természetes gyógymódot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 21:23
1 2
 11/20 homo ludensz ***** válasza:
100%
Ebben sok igazság van amit az előző javasolt mert én motorral jártam dolgozni és a motoron oda kellet figyelni. Soha nem éreztem azt hogy bizonytalan lennék, félnék vagy bepánikolnák pedig volt hogy a megnyitott egy sávon engedték a forgalmat baleset miatt. Gyalog meg a mentőató szirénájától is ájuldoztam.
2012. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ÉN mondjuk félnék motorozni,mert veszélyesebbnek tartom.

Sajnos az én Pánik félelmem,úgy nyilvánul meg,hogy elpirosodik az arcom,és remeg a kezem vagy rángatózok.

Mintha fáznék. Nagyon megkeseríti ez az életem,sajnos kerülöm a társaságot a remegésem miatt.Vezetés közbe sose jön elő!!

A kérdésnél maradva nekem ez(vezetés) vált be természetes gyógymódnak.

De én is keresem a gyógymódot ez ellen,mindennap küzdök vele még mindig. sajnos:((((((((((((

2012. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Magamról annyit, hogy én elég rendesen be tudok pánikolni egyik percről a másikra. Nekem a citromfű meg az orbáncfű nagyon kevés. De mikor kipróbáltam a NONI-t, a pánikot mintha elfújták volna a depresszióval együtt. Emellett sok másra is jó. Pl. a gyomrom is rendbe jött, amit tönkretett a sok gyógyszer. Csak már egy ideje nem tudok hozzájutni.
2012. ápr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A Tengerész ***** válasza:
Tegnap hallottam egy rádióműsorban, hogy ő eredményesen gyógyítja [link] gyógyszer nélkül. Egy próbálkozást megér.
2012. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mi az a NONI engem is érdekel:))?
2012. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Olvasd el Szendi Gábor Pánik című könyvét. Nagyon részletesen, jól érthetően elmagyarázza a pánikrohamok okát, hátterét. Miután elolvastam, már tudtam kezelni a problémát, mostanra pedig teljesen tünetmentes lettem, gyógyszerek és egyéb "mankók" nélkül.
2012. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 homo ludensz ***** válasza:
Nem szaporítom a szót de a motorozás egy életérzés más mint a kocsi.Engem már kölökkoromban megfertőzött a olaj és a benzin szaga. Gondolom ez olyan érzés mint hogy egy lovas ember fél halottan a lovára ül és vágtat s minden más érzést bajt maga mögött hagy.
2012. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 masni1 ***** válasza:

A pánikbetegség szörnyű betegség. Halálfélelemmel járó, őrült lelki fájdalom. A teák és egyebek csak nyugtatnak. Ha meg akarsz gyógyulni, addig keress (ingyenes) pszichológust, míg egy jót találsz. Járj pszichodráma csoportba, vagy más csoport terápiára. A csoport a lényeg.

Ha valóban pánikbeteg vagy gondold meg az alábbiakat:

Én sok pánikroham során depressziós lettem. Arra gyógyszert szedek életem végéig. A rohamok elmúltak, teljes értékű, munkaképes ember lettem. A múlt csak egy rossz álom.......

2012. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A NONI egy gyümölcs és abból készítik ezt a kapszulát vagy lehet rostos lé formájában is inni. Én régen az ÖKONET cég egyik munkatársától vettem kapszulásan, de miután az idős hölgy meghalt aki árulta nekem, azóta nem tudok hozzájutni. Én ettől csak meglepődve vettem észre hogy annyira nyugodt voltam, hogy semmi nem tudott kibillenteni a nyugalmamból.
2012. ápr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
relax technika keress meg privátban ird bele pánikbetegség
2012. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!