Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az arcomon nőtt egy faggyúmiri...

Az arcomon nőtt egy faggyúmirigy pár évvel ezelőtt, kb 1-1,5 cm átmérőjű, fekete pötty van a közepén. Nincs erre valai természetes mód, eltüntetni? Bőrgyógyásznak mutattam, azt mondta ki kell vágni.

Figyelt kérdés
Szeretném elkerülni hogy kivágják, ezért próbálok más módszert keresni, ami esetleg elmulasztaná vagy visszahúzná.

2012. jan. 25. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki lehet nyomni.

Gusztustalanul hangzik, de igaz.

Ezt azt hiszem atheromának hívják.

Nekem is volt ilyen, ugyanez, ahogy leírtad.

Egyszer nyomkodtam az arcomat, és megnyomkodtam azt a faggyúmirigyet is.

Ki is ömlött belőle a "cucc".

Faggyú volt valóban, gusztustalan, és fehér, de legalább nem kellett kivágni.

Bocsi, az undorító leírásért, de ez volt.

Próbáld meg te is, hátha...

2012. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nyomkodod, begyulladhat, és akkor két műtét vár rád. Én a hátammal jártam így, harmadszorra sikerült levetetni, mert csak halasztgattam...
2012. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kénytelen leszek elmenni kiműtetni, mert ennek gyökere is van, biztos hogy ki kell vágni. Nagylevegő és megyek! :)
2012. febr. 9. 19:30
 4/5 anonim válasza:
Örülj neki!Ha össze is varrják az már kisműtétnek számít és fizet érte a biztosító!
2012. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy hete lézerrel kiműtötték a gyökerét. Nem varrták, csak valami szalaggal összehúzták.
2012. aug. 30. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!