Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez gomba a hátamon? (Képpel)...

Ez gomba a hátamon? (Képpel) Mit lehet ellene tenni? Mivel kenhetném be?

Figyelt kérdés

Világosabb foltok vannak a hátamon és a bal oldali fenekem(ez most hülyén hangzik xD) felett pedig vízszintes világosabb csíkok vannak. Remélem látszódik valami a képből.

Ha gomba akkor milyen természetes dologgal kenhetem be?


[link]



2012. ápr. 28. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

menj el bőrgyógyászhoz, az majd megmondja mi a csuda ez. Ne próbálkozz magadtól, ronthatsz a helyzeten

(fogynod kéne és egy kicsit izmosodni)

2012. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
fogynom? oO 183 centihez vagyok olyan 64kg kockás hasam van, kezeim vállam is egész izmos már, mellizomra még fér, tény h izmosodni még akarok, ezért szoktam is súlyzózni, húzódzkodni, hasprés stb de nem hinném hogy fogyni kéne :D itt ki vagyok tekeredve hogy le tudjam fotózni a hátam és nincs befeszítve. Mondjuk tény hogy a belső gerinc melletti hátizmomra ráférne az izmosodás :D azért köszi. Teafaolaj vagy fokhagyma használhat? Ronthat? :D lehet elmegyek majd.
2012. ápr. 28. 15:36
 3/23 A kérdező kommentje:
(nadrág le van tolva hogy látszódjanak a vízszintes csíkok) lehet ezért fura a kép :D
2012. ápr. 28. 15:38
 4/23 anonim ***** válasza:
ha gomba lenne akkor canesten lenne rá jó, de ez lehet sokminden. Az a baj, hogy elkezded valamivelkezelni és lehet hogy rontassz rajta.
2012. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Köszi. Amúgy szerintem egy ideje ott van fél éve sztem már ilyesmi. Nem tudod mi lehet még?
2012. ápr. 28. 15:42
 6/23 anonim válasza:
ne "féljél" ez nem gomba! csak pigment hiányod van,ami általában néha kijön az embereken,(férfiakon,nőkön,fiukon,lányokon,egyaránt...de idővel elmúlik,:)
2012. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
:D nahát :) köszi pigmenthiányom van oldalt is egy 1 centis kis folt de az világosabb és jobban látszik :D Akkor ha pigmenthiány akkor erre nincs is megoldás? Hmm.. napfény?
2012. ápr. 28. 16:07
 8/23 anonim válasza:
őszintén megmondva a gyógyírt nem tudom rá,nekem a nyakam alatt volt olyan fehér foltos mint neked,ráadásul ősz után kezdődött,több hónapig tartott de már ojan 2-hónapja nem láccik semmi :) de biztos h nem gomba,szal az elfog múlni:)
2012. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
ja és egyel talán nem fel tűnő! (és amúgy ha kockás a hasad akkor biztos nem a foltokat fogják nézni)-legalábbis a lányok.(én is az vagyok és biztosan nem figyelném,azokat a HALVÁNY foltokat!
2012. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszi :) tényleg halvány amúgy árnyékban alig látszik és végülis csak a hátam és alul.
2012. ápr. 28. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!