Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez gomba a hátamon? (Képpel)...

Ez gomba a hátamon? (Képpel) Mit lehet ellene tenni? Mivel kenhetném be?

Figyelt kérdés

Világosabb foltok vannak a hátamon és a bal oldali fenekem(ez most hülyén hangzik xD) felett pedig vízszintes világosabb csíkok vannak. Remélem látszódik valami a képből.

Ha gomba akkor milyen természetes dologgal kenhetem be?


[link]



2012. ápr. 28. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem ez kizárt, hogy a mosószerektől legyen (létezik egyébként hipoallergén mosópor és öblítő, illetve a babáknak való is jó, mert nem vált ki irritációt). De ha az lenne, az nem így nézne ki, inkább pirosas lenne, viszketne stb. Neked más van/volt.
2012. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Aaa szerintem azóta elmúlt, vagy nagyon halvány, ha barnulok akkor is, legalábbis nem veszi észre senki. Az is lehet h kicsit pigmenthiány:)
2012. okt. 14. 15:58
 23/23 anonim válasza:

Ez nap gombának nézem! ugyan ez van nekem is .. erős gyógyszerel tüntethető el, amit orvos ír ki.

Nem fertőző !

2014. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!