Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez gomba a hátamon? (Képpel)...

Ez gomba a hátamon? (Képpel) Mit lehet ellene tenni? Mivel kenhetném be?

Figyelt kérdés

Világosabb foltok vannak a hátamon és a bal oldali fenekem(ez most hülyén hangzik xD) felett pedig vízszintes világosabb csíkok vannak. Remélem látszódik valami a képből.

Ha gomba akkor milyen természetes dologgal kenhetem be?


[link]



2012. ápr. 28. 15:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
nagyon szívesen! :)
2012. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pityriasis versicolor(színváltó gomba vagy napgomba néven ismert). jobban járnál ha elmennél bőrgyógyászhoz.
2012. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
10%
az nem gomba -.- ennyi ész.......(színváltó)xĐ esetleg nem világít?? xĐ -.-
2012. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez gomba és szaliciles szesszel is kiirtható. A legjobb, ha elmész bőrgyógyászatra, mert a napfény hatására a fertőzött foltok körüli bőr fog csak barnulni és csúnya lesz egy darabig.
2012. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm:) szaliciles szesszel kárt nem csináljatok, lehet kipróbálom:) azt meg hogy barnul -e együtt a bőrrel azt pár napon belül meglátom :D
2012. máj. 1. 01:51
 16/23 anonim ***** válasza:

Az ok ismeretlen

A világon több millió embert, a lakosság 1-2 %-át érinti a vitiligo, amelynek pontos kiváltó oka még nem ismert. Az esetek döntő többségében egyaránt szerepet játszik a genetika, az immunrendszer és a környezeti hatások. Ez egyben azt is jelenti, hogy azok veszélyeztetettebbek, különösen, ha a felmenők közt már előfordult ezt a betegség. Egyesek egy komolyabb napégés vagy sérülés után számolnak be erről a jelenségről, míg mások egy őket ért, súlyos trauma után fedezik fel a foltokat – ilyen lehet például egy baleset, egy haláleset vagy akár egy válás is

2012. máj. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom nekem halvány, mert alapból nem fehér a bőröm hanem olyan normális. Reménykedem akkor h spontán elmúlik. Bőrgyógyász meg tudja állapítani, hogy gomba vagy vitiligo? És köszönöm szépen, nem is hallottam még erről. 20 éves vagyok amúgy pont.(wikipédia azt írja akkor szokott kialakulni)


Itt egy kép amúgy h lássátok, nem vagyok kövér xD még most sem értem honnan szedte az első.. : [link]

2012. máj. 10. 01:23
 18/23 A kérdező kommentje:
Vagy nem lehet, hogy az ilyen vegyszeres mosóportól meg öblítőktől van amik a ruháimon vannak? (anyukám mos....:/ ) eléggé öblítő szaguk szokott lenni.
2012. máj. 10. 01:31
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vele el a dokihoz, mert itt nem lehet választ adni hogy mi.
2012. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem simán fel is szedhetnél pár kilót, nem, hogy fogynod kellene! Az első válaszadót nyilván megtévesztette az első képed.

Voltál azóta bőrgyógyásznál? Ha esetleg még nem, nyugodtan menj el, leveszed a pólót, megnézi és ír fel kenőcsöt, semmi kellemetlen nem lesz.

2012. okt. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!