Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől lehet ez? Mit lehet ez...

Mitől lehet ez? Mit lehet ez ellen tenni? (szőrös fenék)

Figyelt kérdés
Egy barátomnak szőrösödik a feneke. Nem a lyuk rész,mert az mindenkinek olyan,hanem a fenék rész.Baj ez?Mit tegyen ez ellen? 17fiú (nem vicc,komoly)
2009. jún. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez normális ilyenkor!
2009. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
meg ne próbálja leborotválni mert ha ráül v. vmi akkor iszonyatosan szúrni fogja a megerősödött szőr xD
2009. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok embernek van ilyen? attól fél h ha a barátnőjével eljut 1 jo pontra,h az mit fog szolni hozzá!!
2009. jún. 23. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
A kozmetikus meg tudja oldani a problémáját egy jó kis gyantával. Bazira fáj, és biztos kellemetlen is elsőre, de ők annyi ilyet csinálnak, hogy meg se kottyan, hidd el.
2009. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha a kometikus legyantázza akk később nem lesz neki olyan?
2009. jún. 23. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki fog nőni később is ,de talán ritkábban sokszori gyantázás után:)
2009. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a szőr is gyengébb lesz ;D
2009. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm szerint egy férfi akkor szexi ha a feneke jó szőrös.
2009. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sztem nem gáz, ez természetes. A legtöbb pasi hátul a derekáig szőrös. De hát elvégre férfiből van...De ha ő jobban szereti csupaszon, az ő dolga. Az én pasimnak is derekáig szőrös. Le akarta gyantáztatni, de mondtam neki,hogy az baromira fáj, inkább szőkítsük be. Megcsináltam neki, alig látszódott a szőr. 27/L
2010. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!