Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon szőrös vagyok odalent...

Nagyon szőrös vagyok odalent és a hónaljamban. Lehúzni nem szeretném, ollóval meg félek nekimenni, mert utána szúrni fog. Mit lehet tenni? 16F

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Lehúzni"? Mivel?

Az én barátom borotválja, és semmi baja nincs vele. Mellesleg szerintem minden pasi úgy férfias, ha van egy kis szőre (nem nagy!). Szóval ilyen esetben már ollóval is csinálhatod, hogy hagyj rajta kicsit, ha neked úgy tetszik!

Olyan meg nincs, aki a gyantát kibírja!!!:D:D:D

2010. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, mármint olyan FÉRFI nincs, aki a gyantát kibírja, ezt akartam írni.:)

Ja, és szerintem ha ollóval csinálod, nem fog utána szúrni. Próbáld ki.:)

2010. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ollóval nem nullásra végod, akkor nem fog szúrni.

Borotválhatod is, szerintem aki nem borotválja, sose tudja meg, hogy mennyivel máshogy érezni mindent, mikor csupasz lenn a teste...

2010. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha kibírod, akkor gyanta, ha nem, akkor borotva.
2010. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ollóval vágd rövidebbre, de ne icipicire, csak hogy normálisan nézzen ki.

Én személy szerint szeretem, ha egy férfi szőrös. (Jó, nem jeti, de azért legyen rajta)

Hónaljad mondjuk leszedheted, mert akkor kevésbé büdösödik:D

2010. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod borotválni és félsz az ollótól, akkor mi tanácsot vársz tőlünk?

Én azt mondom borotváld.

A péniszt persze nem kell kopasza. Vegyél egy hajnyírót és a 9-10 fokozattal szedd le.

Ha esztétikus fazont szeretnél, akkor mindenképp a környékét borotvával tartsd rendbe. A hónaljat pedig nyugodtan borotválhatod, higiénikusabb is.

Az elején fura lesz, de hamar hozzászoksz és a végén már a szőrt tartod furcsának nem azt, hogy kopasz.

2010. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyanta nekem férfiatlan, azt se szeretem ha valaki tök szőrös, mint egy majom. Szerintem az olló kevés, a gyanta sok és fájdalmas. Válaszd a borotvát. Vagy az ollót. Ezt döntsd el te!
2010. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gyanta csak akkor férfiatlan, ha túlzásba viszik.

De ha valakinek a háta szőrös, nyilván ahhoz fog folyamodni, igaz kellemetlen, de tartós.

a tetőtől talpig gyantázott férfi már más kategória, had nem írjam le, nem akarom bántani a melegeket.

2010. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Epilátor! :D Utána biztos,h nem fog szúrni.
2010. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19:09 így van.
2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!