Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orrcseppet mivel tudnám...

Orrcseppet mivel tudnám pótolni holnap reggelig? Elfogyott itthon és ha így maradok reggelre megfulladok.

Figyelt kérdés
Nem lehet valamit összekotyvasztani gyorsan amitől nem lesz teljesen jó,de azért jobban elalszok,mert így végem van :S
2012. máj. 15. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

sós víz

nem tudom pontosan az arányokat, de kb 2 deci vízbe egy fél teáskanálnyit kell tenni asszem

ne legyen túl erős, mert akk kimarja az orrodat

2012. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosa, ahogy az előttem lévő írja, sós langyos víz. ezzel lehet gargalizálni, illetve átmosni az orrunkat is.
2012. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végre reggel tutam venni novorint de éjjel nem sokat aludtam :/
2012. máj. 16. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Orrcsepp helyett kiváló az inhalálás, az nem cseszi szét a nyálkahártyád, mint ezek az erős szar cseppek, spray-k.
2012. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!