Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18/F vagyok és gyerekkorom...

18/F vagyok és gyerekkorom óta van egy olyan problémám hogy csak itthon tudok wc-zni, pisilni is csak nagy nehezen megy máshol csak ha bezárkózok. Mitől van ez velem, és hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Sajnos emiatt lemaradtam egy csomó kirándulásról, bulikról.
2011. dec. 1. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak veled van ilyen, többször hallottam, hogy mással is ez a helyzet. Ez biztos valami pszichés dolog. Talán ha felismered magadban, hogy kakilni nem szégyen, akkor biztos menni fog.


:-)

2011. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nazguls válasza:
Nos vagy túl sokat nézted az Amerikai Pitét vagy pedig egyszerűen félsz attól ami "máshol vár"
2011. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Régen nekem is ilyenem volt régen de elmúlt most már bárhol bármikor bármilyen helyzetben...

Ha olyan kényszered van már hogy iszonyat, akkor rászorulsz. Nekem volt hogy 30 perces busz úton, nyomor volt, állni kellett büdös volt, tél volt és iszonyatosan kellett sz@rni. Kínomba leszálltam a közelben csak az ÁNTSZ-nek egy épülete volt, berohantam könyörögtem a portásnak hogy engedjen be mert helyben összefos.m magam!

Ezek után kezdet elmúlni ez a gátlásom. :)

2011. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
-régen az elejéről - tapipados az egér és össze vissza ugrált a kurzor. :)
2011. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok! :D
2011. dec. 2. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!