Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pajzsmirígy alulműködés...

Pajzsmirígy alulműködés gyógyítható vagy kezelhető valamilyen gyógyteával, gyógynövénnyel, vagy mindenképpen orvoshoz kell fordulni vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kisérletezz! Ez nem játék ! Többel kötöd be!

Apukámnak " kifordult a szeme " ez nem vicc, de ez igy van, kapott gyogyszert a pajzsmirigye miatt, majd valami okos orvos azt mondta abba lehet hagyni, 2-3 honap mult el, kettös látás, majd szem elfordulása, vagy kifordulás nem tom h. mondják lett, infuziokat kap 2 honapja, tehát ne kockáztass! Lehet vissza sem lehet csinálni, még csak 60 éves!

2009. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki állapította meg, hogy PM alulműködésed van?

Fogadd meg az előző válaszoló tanácsát. Mindenképpen fordulj orvoshoz. Ez nem játék!

2009. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos !!! Én 2 évig próbálgattam gyógyteát, de semmit nem segített (ezért nem is írom a nevét) ! majd 120x-os eredmény volt az alulműködésben, jó hogy így megúsztam, nagyobb baj nélkül.
2009. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen endokrinologushoz kell menned már csak azért is mert ki kell deríteni hogy tényleg az van-e. A kezelése az esetek többségében meg viszonylag egyszerű mert hormonpótlással megoldható.
2009. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovács miklós györgy válasza:

1.orvos 2.vérvétel 3. A TSH adataibol/palzsm.hormonok/az orvos irja elö meddig kell orvit szedni, pl.methotyrin.

Célravezetö étkezéssel is lehet,de ez nem megy mindenkinek

2016. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!