Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valóban jó a Bioptron lámpa...

Valóban jó a Bioptron lámpa lúdtalpra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért mit csinálna vele? BEnyomja a harántívet és odakötözi?
2009. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, de a Zeptertől ne vásárolj, mert egy csaló banda, és anyagilag a gatyád is rámegy...

Inkább járkálj otthon mezítláb minél többet, lábujjhegyen, stb... a hagyományos módszerek olcsóbbak és még mindig hatékonyak.

2009. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyet értek az előttem szólókkal. Mégis, hogy gyógyulna meg tőle a lúdtalp? Viszont létezik olyan mágneses talpbetét, ami többek között úgy is segít, hogy eloszlatja a terhelést. Ennek következménye hogy mérséklődik a hát- és derékfájás. Természetesen nagyon fontos, hogy ne valami gagyi cuccot vegyél. Tudok ajánlani egy jó fajtát.
2009. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A bioptron lámpa sebekre jó legfőképp, lúdtalpra tuti nem. Inkább vegyél egy MBT cipőt, vagy ha 42-esnél nem nagyobb a lábad, akkor egy Softy cipőt (ugyanaz, mint az MBT, de csak 42-ig gyártják). Az helyrerakja. Illetve sétálj sokat otthon mezítláb lábujjhegyen.
2009. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az egy lámpa, könyörgöm....ti télleg mindent elhisztek? sebekre még oké....na de lúdtalpra?????
2009. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
56%

A Bioptron lámpa csak gyulladásos betegségekre jó.

Seb könnyeben gyógyul, ha mondjuk arcüreg gyulladásod van, vagy ehhez hasonlók.

Lúdtalpon határozottan nem segít!!!

2009. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
pedicom (vagy pedikom) lábbetét a barátod. Kicsit tovább tart, de tényleg csak a talpadat hozza helyre az MBT-vel ellentétben. Rá kell szánnod 3-4 évet, de megéri, mert a bokád, térded, csípőd és a gerincedet is helyre teheti.
2009. júl. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Félig OFF a dolog, de a Bioptron lámpa lényege, hogy melegít. A meleget meg a gyulladások nem szeretik, így könnyebben gyúgyul a terület.

(Volt szerencsém látni a lámpa használati útmutatóját, gyakorlatilag minden betegség és tünet fel van benne sorolva, komolyan mondom, a vicc kategóriába sorolnám. Egyébként meg egy mezei lámpa, sima halogén égővel. Értem én, hogy polárszűrős lencse van a végén, de amíg egy polárszűrős napszemüveg 10-15 ezer forintért már kapható, ez 100 körül van, szóval - már bocs a kifejezésért, de - parasztvakítás. Ill. hát be kell vallani, egy jó üzleti lehetőség. Azok, akiknek valami betegsége van, mindig kapaszkodnak minden fűszálba, hátha pont ez...)


Szóval szerintem hasonló eredménnyel jársz, ha inkább felveszel egy vastag zoknit, az egész nap melegen tartja a lábad, és még olcsóbb is. :)


Alternatív megoldásként a fentebbi válaszokat használd egészséggel! Én is azokat javaslom!

2009. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régóta van Bioptron lámpám,nos a lényege hogy az eredetileg sárga polarizált fény behatol a test szöveteibe és sejtburjázásra serkenti a kisebesedett terület gyógyulását,segítve a hámosodást./fekélyek,égett vagy vágott sebek/.A lézer kutatása közben jöttek rá hogy az elnyújtott sárga fény nem éget egy ponton de ebben a sprektumban gyógyít.
2009. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, a lúdtalpra a lúdtalbetét jó, meg az úszás


A bioptron lámpa az semmire sem jó, esetleg egy lépéssel közelebb visz a teljes anyagi csődhöz.

2009. júl. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!