Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen feszültségoldó-nyugtató...

Milyen feszültségoldó-nyugtató homeopátiás szert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mostanában vizsgázgattam forgalomban, 3 sikertelen próbálkozásom volt, az utolsónál nagyon ideges voltam az volt a baj. (Az oktatóm szerint is csak ennyi a probléma, még mielőtt azt írná vki, h. vegyek még órákat.) Szóval szeretném ha ajánlanátok vmilyen természetes teát, vagy kapszulát, ami segítene. A dologhoz még hozzátartozik, hogy kisbabát szeretnék, gondolom ez is fontos.
2009. júl. 13. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

a babatervezos idoszakban már jobb kerulni a gyogyszereket, de ha nagyon szukségét érzed, a homeos tablettákat lehet használni.

szorognásgátlo, nyugtato hatásu a Sedatif PC, 3x1-et lehet elszopogatni belole. azért aánlanám, hogy ne kozvetlen vezetés elott vedd be, mert elvileg nem álmosít, de hát minden szervezet más és más, ki kell probálni.

egyébként attol még, hogy valami természetes, novényi eredetu (pl. teák, kapszulák) még nem feltétlen teljesen biztonságos, hisz ugyanugy hatással lehetnek a szervezetre (ez is a cél), lehet mellékhatásuk is vagy nem férhetnek ossze más gyogyszerekkel.

Citromfu teát ihatsz, annak is nyugtato hatása van és esetleges terhesség alatt is fogyaszthato:)

2009. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a babatervezos idoszakban már jobb kerulni a gyogyszereket, de ha nagyon szukségét érzed, a homeos tablettákat lehet használni.

szorognásgátlo, nyugtato hatásu a Sedatif PC, 3x1-et lehet elszopogatni belole. azért aánlanám, hogy ne kozvetlen vezetés elott vedd be, mert elvileg nem álmosít, de hát minden szervezet más és más, ki kell probálni.

2009. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél.
2009. júl. 14. 06:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek az oktatók jó nagy gyökerek, a "vegyél még órákat" az abszolut a lehuzásra megy illetve ha nem sikerul akkor kötelezö órákat venned valószínü ezért nem szokott sikerulni elsöre...


Engem 2x buktattak meg azóta már bánom hogy nem vidéki autós suliba mentem, mindkét haverom aki helyben vizsgázott átment elsöre, csak én a nagy Bp-i vizsgámmal szívtam 2x.


Vidékre kell menni jogsizni.

2009. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ja válaszolok a kérdésre is..


Zeller tea


Teljesen Lelazít és a zöldségesnél beszerezhető.

2009. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Remélem mostmár nekem is meglesz! :)
2009. júl. 29. 17:19
 7/9 anonim válasza:
Orbáncfű tea ;) Mivel gyogynovenyrol van szo, nincsen semmilyen mellekhatasa. Sok sikert a vizsgadhoz.
2009. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
agykontroll cd és tanfolyam. Miért hiszi mindenki, hogy vmit be kell szedni? Sokkal többre vagy képes mint hinnéd. Kétszer volt pánikszerű rohamom. Agykontrollal ezek után egy sem. Pedig divatos most bevenni ezt-azt. És ez a homeopátia is divat lett. ha hiszel magadban, te vagy a legjobb gyógyszer saját magadnak.
2009. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sikerült a vizsgám, és már meg is küldték a jogsimat!
2009. szept. 2. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!