Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Napi adagolásban hogy érdemes...

Napi adagolásban hogy érdemes fokhagymát bevinni a szervezetbe, milyen módszerek vannak erre?

Figyelt kérdés
Az egészségünkre gyakorolt pozitív hatásait ugye mindenki jól ismeri, de én az adagolásával nem vagyok tisztában. Nem évente ismételt kúrára lennék kíváncsi, hanem napi beviteli módra és ennek a "mellékhatásaira" ( szájszag, bőrön érezhető szag...).

2012. júl. 28. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Salataba belereszelni, igy szagtalan lesz.
2012. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fokhagymakapszula
2012. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én reggelente 4-5 gerezdet simán benyomok, mert szeretem. :D Utána fogmosás, szájvíz, rágó... eddig még nem szólt senki sem, hogy érezni lehetne a számon, vagy a bőrömön.
2012. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Mi itthon tiszta alkoholba x napig áztattuk majd leszűrtük és van egy csepegtetős kis üvegem abba csepegtetek néhány cseppet kis vízzel felhígítom és megiszom. Utána jön a kávé majd a reggeli. Az alkohol kioldja a hasznos illóolajokat a fokhagyma esszenciáját és kis vízzel hígítva sem alkohol sem fokhagyma illata nincs. Nekem még nem szólt senki pedig voltam mostanság dokiknál vizsgálaton lefürödve s fogat mosva esetleg egy mentolos rágót majszolgatva.
2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!