Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A beöntés kitisztíthatja a...

A beöntés kitisztíthatja a vastagbél utolsó szakaszait is?

Figyelt kérdés
A hasam jobb(vastagabél) oldalán görcsölök evés után fél órával, meg is fájdul piszkosul és utána még kevesebbet tudok enni.Most ne gyertek azzal, hogy forduljak orvoshoz, mert már több mint egy fél éve gasztroenterológushoz járok.A doki is azt mondta, hogy már nem tudja mi van.Volt ultrahang,2 béltükrözés,gyomortükrözés,CT.És mind egészségesnek mutatja beleket, szövettan is jó.És mégsem bírok annyit enni amennyit kéne és így fogyok sajnos...diéta nem segít csak a koplalás, de már úgy le fogytam, hogy nem koplalhatok.Ezért gondoltam, hátha segítene a beöntés.

2012. aug. 22. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha van rendesen széklet felesleges a beöntés.
2012. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyenre menj el egyszer: [link] Amúgy jó lenne kideríteni az okát a problémádnak,mert valami csak okozza a görcsölést...
2012. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez változó, olyan 2 naponta van.Pont jobb oldalt az a szakasz van megbetegedve.Először a doki is azt hitte gyulladás, de vlszeg nem az, mert szteroidott is szedtem rá de semmi hatása nem volt.Gondolom kitakarítom, hátha...

Ezért kéne a beöntés, nem azért mert nem tudom "üríteni".

Továbbra is az a kérdésem, hogy azt szakaszt elérheti-e a beöntés? Mi van ha letapadt valami és mérgektől nem megy a gyógyulás?

2012. aug. 22. 18:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez túl sok!! Keress fel inkább természetgyógyászt, és pl egy íriszdiagnosztával nézesd meg magad. Az orvosok, azok... ha ennyi minden után nem tudtak segíteni, ezután sem fognak, ebben biztos lehetsz. A természetgyógyász máshogy dolgozik, mint az orvos. És csak ajánlani tudom.
2012. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2012. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nő és terhes sem vagyok :)

De mire célzol?

2012. aug. 23. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem Crohn betegség? Nézesd meg...

amúgy hosszú bélcső.. Megy egy 2 literes tartály és kitudod mosni otthol is,csak elég nehézkes egyedül...

2012. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Crohnhoz volt besorolva, de nem és nem vastagbélgyulladás.ha nem eszek elmúlik a fájdalom és helyrejön, de akkor én is elmúlok...

Már pár éve mostam ki magamnak.

De mit értesz azon,hogy hosszú bélcső?(ja jól olvastam)

2012. aug. 23. 10:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Valami polip vagy valami? Mert valami csak sérti a bélfalat..


arra értettem,ami felmegy.... Nem magyarországőn élek... Itt lehet kapni hosszú csövet... És akkor bentebb megy a víz ugye...


CHT-ra nem lenne hülyeség elmenni.

2012. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha lenne polip akkor már látták volna.Vérvételem is volt egy pár és most volt egy teljes komplex vérvétel.ennek az eredményét várom.De nincs hasmenésem meg ilyen problémáim.

CHT? a colon hidroterápiára gondolsz? Bocsi de nem értek ezekhez.

A tükrözések miatt használtam béltisztító porokat, csak nincsennek bennem ilyenek.Még a környéken felkeresek(hevesm) egy dokit, állítólag ő lagjobb csak az baj, hogy spanyol osrszágba dolgozik és 1-2 havonta jár csak haza.

2012. aug. 23. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!