Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A beöntés kitisztíthatja a...

A beöntés kitisztíthatja a vastagbél utolsó szakaszait is?

Figyelt kérdés
A hasam jobb(vastagabél) oldalán görcsölök evés után fél órával, meg is fájdul piszkosul és utána még kevesebbet tudok enni.Most ne gyertek azzal, hogy forduljak orvoshoz, mert már több mint egy fél éve gasztroenterológushoz járok.A doki is azt mondta, hogy már nem tudja mi van.Volt ultrahang,2 béltükrözés,gyomortükrözés,CT.És mind egészségesnek mutatja beleket, szövettan is jó.És mégsem bírok annyit enni amennyit kéne és így fogyok sajnos...diéta nem segít csak a koplalás, de már úgy le fogytam, hogy nem koplalhatok.Ezért gondoltam, hátha segítene a beöntés.

2012. aug. 22. 17:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi, megfontolom az ajánlatodat, főleg ha már ez az új doki sem tud segíteni.
2012. aug. 23. 10:47
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

Sajnálom a problémádat mert van hogy nagyon nehezen jönnek rá arra mi az oka az ilyen panasznak. Keresd meg a blogomat a cime Tervszerüen-nyítottan-egyszerüen élni ebben van 100 fejezet. de téged a

19.f. A belek, betegségei és diétája

18. f. Egyes szervek betegségeinél, étrendi kezelésként.


De nem ártana a máj működést és arra vonatkozókat is olvasnod. Tudniillik a fájdalom nem mindig ott jelentkezik, ahol a baj van, hanem máshová sugárzik ki. De sok minden t találhatsz a lélekkel vagy is a gondolattal való gyógyulást is-- mert olykor először semmi baj nincs csak a fájdalom -- így jelez a szervezet ha bárhol megszakad a lélek- energia szála és bizony más szervhez csapódva már tüneteket okoz.


Pl. valakinek asztmás rohamai vannak és agyon gyógyszerezik-- holott semmi baja egyedül a vese energetikai szála megszakadt és rácsatlakozott a hörgő-tüdő szálára --amikor a vese maximálisan müködik- akkor a szerencsétlen hörgő begörcsöl kinjában.


Érted most már? Elképzelhető hogy valami ilyesmi történt nálad is. Ehhez meg kell keresned azt a fejezetet, hogy

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

amit írok sok tekintetben egyedi, a munkám közben figyeltem és alkalmaztam valamikor intenzív nővér voltam De még többet akarsz tudni akkor keresd meg a másik 50 fejezetes blogomat is-- A létezés fantasztikuma. Ebben is rengeteg öngyógyítási gyakorlat van

2012. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!