Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a Cosmodiskr...

Mi a véleményetek a Cosmodiskről? Valóban annyira jó, mint amilyen drága?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Humbuk az egész. Nagyanyónak van és semmit nem ér.
2009. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
A kosmodisk nem humbug... Lehet, hogy van akinek nem használ, de már tényleg sok embernek segített.
2009. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező ezzel az a gond, hogy van, akinek ér valamit, van, akinek meg nem. Az emberek gerincproblémái sem azonos mérvűek, így nehéz bármit is mondani. Ez olyan dolog, hogy magadon kell ahhoz kipróbálni, hogy tudd, ér-e valamit, de nekem azt szokta mondani édesapám, hogy jó terméknek nem kell reklám...
2009. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nálunk a családban kettő embernek is van, egyiknek se használt, pedig nagyon hittek benne.
2009. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az én nagyimnak nagyon bevált. már 2x is vettünk neki:-)
2009. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem is humbuk!
2009. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Apámnak volt ilyenje, de nem igazán vált be neki.
2009. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jó, annyira meg pláne nem, mint amilyen drága. Azt tanítják az egyetemen is, hogy sz*r, szóval ha használt is valakinek, az pszichés hatás volt vagy szerencsés véletlen, esetleg átmeneti.
2009. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet kérdező, mert nekem is voltak komoly gerincproblémáim, és gondolkodtam azon, hogy megvegyem-e. Az ember végső elkeserdésében mindenre képes és ezt jól kihasználják a marketingesek. Azért más ezt tanulni, mint tapasztalni...én a csontkovácsot ajánlanám, többször menj el, utána pedig rendszeresen tornázz, miután visszateszi a helyére a csontot és meglátod, hogy lesz jelentős javulás!
2009. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A szomszédomnak komoly gerinc problémája egy részt gyermekbénulás miatt nagyobb a terhelése a gerincének, más részt több helyen sérve is van, 5o éves elmúlt, neki nagyon bevált, szinte állandóan használja. érdemes kipróbálni, de a hagyományos terápiákat fürdő sem szabad elvetni.
2009. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!